متن خبر

کدخبر:3558
منتشر شده در جمعه, 22 ارديبهشت 1396 22:43
بازدید: 392
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

عضو هیات مدیره مجتمع درمانی حضرت ولیعصر(عج) ورامین گفت: روز نیمه شعبان و سالروز میلاد پر سعادت یگانه منجی عالم بشریت خدمات درمانی مجتمع خیریه ولیعصر(عج) رایگان انجام می شود.

 

 

 

 

 

 

به گزارش  ورامین پرس به نقل از راوی نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی بعد از ظهر پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۶ در مراسم تقدیر از کارکنان و پرستاران مجتمع خیریه درمانی حضرت ولیعصر(ع) شهرستان ورامین، طی سخنانی خطاب به پرستاران و کارکنان این مجتمع خیریه درمانی گفت: خود را تحت لوای امام زمان ببینید، در برخورد با مردم،نحوه رفتار مراقب باشید،ویژگی های منتظر را داشته باشید و در زندگی و راه و روش طوری برخورد کنید که مشخص باشد منتظر هستید.

وی افزود: خدمتی که به نام امام زمان(عج) ارائه می شود برای افرادی است که با توجه به نام امام زمان و با رعایت شان ایشان وارد این مکان درمانی شوند.

امام جمعه موقت ورامین با بیان این که از سالیان گذشته روزهای جمعه که به روز امام زمان(عج) شهرت دارد، تزریقات درمانگاه خیریه رایگان است، اضافه کرد: در روز نیمه شعبان که سالروز میلاد پر سعادت یگانه منجی عالم بشریت است پزشک عمومی ، دندانپزشکی، تزریقات،  آزمایشگاه و تمام خدمات درمانگاه خیریه ولیعصر(عج) مانند هر سال رایگان خواهد بود.

وی در ادامه به انتخابات ۲۹ اردیبهشت اشاره کرد و افزود: حضور در انتخابات و رای دادن در نظام اسلامی و دینی واجب شرعی است،حتما هم دقت کنید و به اصلح رای دهید.

عضو هیات مدیره مجتمع درمانی حضرت ولیعصر(عج) ورامین ضمن انتقاد از تصاویر تبلیغاتی زننده برخی خانم ها گفت: برخی از کاندیداها با کمال تاسف فکر می کنند مردم به عکس رای می دهند و با ظواهر آنچنانی اقدام به عکس گرفتن و پخش تبلیغات خود می کنند.

وی انتخابات ریاست جمهوری را نیز مورد اشاره قرار داد و به «مهر» گفت: مناظرات را ببینید،اصلح را انتخاب کنید، ما رییس جمهور انقلابی می خواهیم که دشمن جرات نکند ما را تهدید کند و این انتخاب توسط شما مردم ممکن است.

``

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران