متن خبر

کدخبر:3566
منتشر شده در سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396 23:08
بازدید: 426

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین:

جایگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) بین مردم حفظ شود

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین تاکید کرد: جایگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) بین مردم حفظ شود.

 

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس به نقل از  خبرنگار مهر، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در دیدار محسن ولیئی، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با اشاره به برکات و آثار صدقه و زکات در زندگی انسان، اظهار داشت: صدقات بلایا را از انسان دور می کند و بحمدالله مردم نسبت به پرداخت صدقات اعتقاد قلبی و باور محکم دارند.

وی از بین بردن فقر و محرومیت در جامعه را یکی از آثار اجتماعی صدقات دانست و افزود: اسلام همواره اهمیت زیادی برای از بین بردن فقر قائل بوده است، چرا که ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی در فقر و تنگدستی است، اگر تمام دستورات دین مبین اسلام در جامعه اجرا شود، دیگر فقر معنا نخواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین خدمت در کمیته امداد امام خمینی(ره) را فرصتی مغتنم برای حل مشکلات فقرا دانست و خطاب به مدیر کل و کارکنان کمیته امداد استان تهران تاکید کرد: هرچه در توان دارید برای حل مشکلات مردم به کار بندید، چرا که خدمت به مردم و مخصوصا فقرا حسنات فراوانی دارد.

وی اظهار داشت: کمیته امداد نیز با ارائه گزارشاتی از خدمات ارائه شده خود به مردم، زمینه جلب اعتماد بیشتر مردم را فراهم کند تا خوشنامی کمیته امداد امام خمینی(ره) و جایگاه این نهاد در بین مردم حفظ شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران