متن خبر

کدخبر:4382
منتشر شده در سه شنبه, 20 شهریور 1397 20:39
بازدید: 46
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرمانده بسیج کارگری شهرستان ورامین گفت: کارگران چند کارخانه مهم شهرستان ورامین با هدف حمایت از تولید و کالای ایرانی ، پس از پایان شیفت کاری یک ساعت بدون حقوق به صورت جهادی کار می کنند

به گزارش ورامین پرس؛ سید حسین میری روز سه شنبه در بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان ورامین افزود: امروز ایران اسلامی در جنگ اقتصادی تمام عیار با استکبار جهانی است و تنها راه پیروزی در این نبرد نابرابر ، حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی است.
وی اظهارداشت: کارگران ایران اسلامی که همواره در صف نخست تولید و مقابله با تحریم های ناجوانمردانه دشمنان قرارداشته و اثر گذاری خود را در هشت سال دفاع مقدس ثابت کردند این بار نیز نقش مهمی در برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی پیش رو ایفا می کنند.
وی خاطرنشان کرد: امروز کشور به کار جهادی ، تلاش و همت تمامی ارکان جامعه به ویژه بخش های مختلف تولیدی نیاز دارد که به منظور تحقق این امر از امروز اجرای یک ساعت کار جهادی رایگان در کارخانه های شهرستان آغازشد.
میری تصریح کرد: در نخستین مرحله اجرای این طرح ، کارگران چهار کارخانه چاپ و بسته بندی پویا (پایگاه بسیج کارگری شهید کردبچه)، کارخانه چاپ و تولید روسری ( پایگاه شهید فصاحت)، کارخانه بلور سازی آسیا ( پایگاه شهید مرادی گردکانی) و کارخانه کیف و چمدان نیکان ( پایگاه شهدای دزق) در این طرح شرکت خواهند کرد.
وی افزود : در اجرای این طرح کارگران این کارخانه ها با هدف حمایت از تولید و رشد اقتصادی منطقه ، یک ساعت به صورت جهادی بدون دریافت مزد کارمی کنند که این امر می تواند به رشد اقتصادی منطقه کمک شایانی کند.
ورامین به بیش از ۷۰۰ واحد تولیدی در چهار شهرک صنعتی چرمشهر ، سالاریه ، شهید ملاآقای و شهدای خیرآباددر ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

منبع : ایرنا

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران