متن خبر

کدخبر:4513
منتشر شده در شنبه, 14 مهر 1397 21:03
بازدید: 157
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

معاون سیاسی انتظامی فرماندار ورامین گفت: فعالیت شبانه افراد که به صورت دوره گرد دل و جگر به مردم می فروشند، ممنوع است و باید نسبت به جمع آوری آن اقدام کنند.

 

 

به گزارش ورامین پرس؛عباسعلی سعیدیان پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای بهداشت عمومی شهرستان ورامین که با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان ورامین، روسای بیمارستان های شهید مفتح و ۱۵ خرداد و سایر اعضا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، طی سخنانی با تأکید بر لزوم نظارت مستمر بر فعالیت های حوزه بهداشت و درمان گفت: نظارت بر فعالیت فروشندگان مواد غذایی دوره گرد به ویژه فروشندگان شبانه دل و جگر وظیفه ای است که همه مسئولان باید به آن عمل کنند.

سعیدیان تأکید کرد: فعالیت شبانه افراد که به صورت دوره گرد دل و جگر به مردم می فروشند ممنوع است و باید نسبت به جمع آوری آن اقدام کنند.

وی با اشاره به لزوم جمع آوری سگ های ولگرد از سطح منطقه گفت : شهرستان ورامین به دلیل موقعیت خاص قرار گرفتن با اراضی کشاورزی شاهد حضور سگ های ولگرد در سطح مناطق هستیم که لازم است تا دستگاه های ذیربط  از جمله محیط زیست ، شبکه بهداشت ، منابع طبیعی ، شهرداری و دامپزشکی با هماهنگی کامل ، نسبت به جمع آوری آن ها اقدام کنند.

معاون سیاسی فرماندار ورامین در ادامه با اشاره به لزوم توجه به بهداشت عمومی از شهرداری خواست تا نسبت به پاکسازی انهار مناطق مختلف اقدام کند.

سعیدیان با اشاره به لزوم پیشگیری از ابتلای پرندگان به آنفولانزای فوق حاد از تشکیل ستاد آنفولانزای فوق حاد در شهرستان خبر داد.

وی از دستگاه های درمانی و بهداشتی خواست تا گزارشی مربوط به روند درمان و هزینه های درمانی اتباع بیگانه به فرمانداری ارائه دهند

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران