متن خبر

کدخبر:3528
منتشر شده در یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396 01:02
بازدید: 707
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرماندار شهرستان ورامین از سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد ریالی یک شرکت هندی در این شهرستان خبر داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس، محمدرضا یوسفی روز شنبه ۹ اردیبهشت ۹۶ در حاشیه جلسه مشترک با شرکت های سرمایه گذاری کشور هندوستان به خبرنگار ایرنا گفت: شهرستان ورامین با دارا بودن زیر ساخت های مناسب در حوزه صنعت و کشاورزی، پذیرای سرمایه گذاران بخش خصوصی است تا به واسطه آن، شاهد رونق اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی پایدار در منطقه باشیم.

وی افزود: با هماهنگی های به عمل آمده، یک شرکت هندی با سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد ریالی در زمینه ریخته گری در شهرستان ورامین فعالیت خواهد کرد.

وی بیان کرد: در حال حاضر این شرکت مشغول احداث ابنیه مورد نیاز جهت استقرار ادوات و ماشین آلات در شهرک صنعتی سالاریه ورامین است و به زودی فعالیت خود را آغاز می کند.

یوسفی بیان کرد: شهرستان ورامین با دارا بودن سه شهرک صنعتی چرمشهر ، سالاریه ، شهید ملاآقایی و یک منطقه صنعتی در خیرآباد ، از ۷۵۰ واحد تولیدی خرد، متوسط و بزرگ برخوردار است.

فرماندار ورامین افزود: در حال حاضر ۱۴۵ واحد تولیدی چرم و سالامبور در شهرک صنعتی چرمشهر ، بزرگترین شهرک صنعتی تخصص چرم کشور مشغول به فعالیتند که با افزایش کارکردهای تخصصی این شهرک صنعتی ، می توان شاهد جهشی اقتصادی در سطح منطقه بود.

ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران