متن خبر

کدخبر:3586
منتشر شده در جمعه, 05 خرداد 1396 22:41
بازدید: 435
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از آغاز طرح تشدید نظارت ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس  به نقل از خبرنگار ایرناحسن میرزایی روز پنجشنبه   گفت: طرح تشدید نظارت اصناف تولیدی، توزیعی و خدماتی ویژه ماه مبارک رمضان از امروز آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: درطول ایام برگزاری این طرح، فعالیت واحدهای تولیدی توزیعی مورد نظارت و بازرسی قرار گرفته و نحوه توزیع کالاهای پرمصرفی نظیر شیر، پنیر، کره، خامه، گوشت مرغ، گوشت قرمز، تخم مرغ، نان، برنج، روغن، قند و شکر، میوه، خرما، زولبیا و بامیه و سبزیجات مورد ارزیابی قرار می گیرد.

میرزایی اظهار کرد: در اجرای این طرح هشت تیم ویژه با حضور نمایندگانی از فرمانداری، اداره اماکن نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و درمان، شبکه دامپزشکی، تعزیرات، اتاق اصناف، شهرداری و اتحادیه های صنفی کار بازرسی از واحدهای صنفی را در دو نوبت کاری انجام می دهند.

وی تصریح کرد: با هماهنگی های انجام شده ، گشت های مشترک با ادارات تعزیرات حکومتی ، اصناف، شبکه بهداشت و درمان و پلیس آگاهی حتی در شیفت های عصر نیز در سطح شهرستان فعال و در کمترین زنان به تخلفات احتمالی رسیدگی می کنند تا شرایط لازم ابرای تأمین مایحتاج عمومی مردم فراهم شود.

وی تصریح کرد: در اجرای طرح تشدید نظارت ویژه ماه مبارک رمضان، وضعیت بهداشتی، کیفیت و کمیت پخت انواع نان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین ازمردم خواست درصورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گرانفروشی ، کم فروشی، تقلب ، احتکار و … مراتب را با استفاده از سامانه 124 ستاد خبری به اطلاع بازرسان این اداره برسانند.

ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران