متن خبر

کدخبر:3593
منتشر شده در دوشنبه, 08 خرداد 1396 01:13
بازدید: 503
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رئیس اتاق اصناف ورامین گفت: مردم ورامین در خرید مایحتاج خود از کالاهای ملی وبومی استفاده کنند.

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس به نقل از خبرنگار مهر،  سید عباس میری، ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: شهرستان ورامین در حوزه های مختلف تولیدی و خدماتی مانند کشاورزی و صنعتی شرایط بسیار خوبی دارد.

وی افزود:  بسیاری از محصولات کشاورزی  شهرستان ورامین به سایر استان های کشور و کشورهای دیگر صادر می شود ولی اصناف و فروشگاه های عرضه و توزیع ورامین باید این اجناس را علاوه بر خارج از شهر، در خود ورامین نیز عرضه کنند.

رئیس اتاق اصناف ورامین ادامه داد: محصولاتی مانند عسل، لبنیات و محصولات پروتئینی شهرستان ورامین که از لحاظ کمی و کیفی در شرایط بسیار بهتری برخوردار است باید توسط اصناف و مغازه داران ورامین توزیع شود تا فاصله تولید تا مصرف کم شود.

وی گفت: همانطور که  مسئولان وظیفه حمایت از  اقتصاد مقاومتی را دارند مردم نیز در خرید  مایحتاج خود باید کالاهای بومی و ملی را مدنظر داشته باشند.

رئیس اتاق اصناف ورامین اضافه کرد: کار و کارآفرینی در کشور به‌عنوان یک ارزش نهادینه‌ شده و باید با  فرهنگ‌سازی در بین مردم از تولیدات کار آفرینان به عنوان یک نگاه ملی استفاده کنیم  و تولید کننده را تنها نگذاریم.

میری گفت: نقش اصناف و کسبه  فضای کسب و کار در جهت تحقق « اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» انکارناپذیر است، اصناف ستون اقتصاد کشور هستند و در صورت  همکاری کامل مردم و اصناف شاهد اثرات و برکات مهمی خواهیم بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران