متن خبر

کدخبر:3594
منتشر شده در سه شنبه, 09 خرداد 1396 23:54
بازدید: 498
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین با اشاره به تشدید نظارت بر بازار در ماه مبارک رمضان گفت: کمبود مرغ و گوشت در ورامین وجود ندارد.

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس به نقل از  راوی نیوز، سید عباس میری بعد از ظهر سه شنبه ۹ خرداد ۹۶ در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به افزایش مصرف مواد خوراکی از جمله گوشت، مرغ و خرما در ماه مبارک رمضان، اتاق اصناف ورامین نظارت ویژه ای بر توزیع و نظارت بر فروش انجام داده است.

وی افزود: به منظور  نظارت هدفمند و فراگیر و بازرسی اثر بخش  و توجه به اصل پیشگیری اتاق اصناف ورامین تیم های بازرسی خود را از ابتدای ماه مبارک افزایش داده است.

رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین ادامه داد: بازرسی ها به منظور برخورد با گرانفروشی، کم فروشی، مسائل بهداشتی و مبارزه با قاچاق کالا صورت گرفته و از ابتدای ماه مبارک رمضان چند تیم  بازرسی اتاق اصناف به همراه سایر ادارات و نهادهای مربوطه اقدامات لازم را انجام دادند.

میری افزود: با اقدامات موثر دولت برای تنظیم بازار و تامین مایحتاج مردم و واحدهای عمده و تولیدی هیچگونه کمبودی در حوزه  مواد خوراکی در شهرستان ورامین وجود ندارد و هرگونه عرضه گران تر اجناس به بهانه کمبود کالا تخلف است.

ردیس اتاق اصناف شهرستان ورامین به «مهر» گفت: واحد بازرسی اتاق اصناف شهرستان ورامین  آماده دریافت شکایات و  گزارشات مردمی  با شماره تماس ۳۶۲۵۹۱۱۱ است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران