متن خبر

کدخبر:4133
منتشر شده در چهارشنبه, 20 دی 1396 14:21
بازدید: 526
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ورامین گفت : با تشکیل 305 پرونده برای مشاغل خانگی ، ورامین رتبه نخست استان تهران در این حوزه را کسب کرد.


به گزارش ورامین پرس به نقل از ایرنا ، مجتبی بوربور روز چهارشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری که در محل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد اظهار کرد: اشتغال ، اساس حرکت در زندگی است و بسیاری از مفسده ها به دلیل بی کاری پدید می آید.
وی افزود : دست یابی به اهداف شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال در سایه همدلی ، همکاری و تعامل تمامی دستگاه ها ، سرمایه گذاری بخش خصوصی و رفع موانع تولید محقق می شود.
وی تأکید کرد:سرمایه گذاران بخش خصوصی و کارآفرینان نباید در پیچ و خم های اداری و اخذ مجوزهای قانونی گرفتار و از فعالیت پشیمان شوند، همه وظیفه دارند تا با تسهیل امور ، بخش خصوصی را به سرمایه گذاری تشویق و ترغیب کنند.
بوربور تصریح کرد: دولت های یازدهم و دوازدهم توجه ویژه ای به ایجاد فرصت های شغلی در مناطق شهری و روستایی دارد و اجرای طرح های فرارگیر ، کارورزی و روستا تعاون در این راستا برنامه ریزی شده است.
وی تأکید کرد: مسئولان در صدور مجوز برای فعالیت های تولیدی لازم است تا ضمن بررسی موانع ایجاد فعالیت ، نسبت به نیاز سنجی ، مشخص شدن بازار هدف و نحوه تأمین مواد اولیه اقدام کنند.
وی با اشاره به فعالیت های منجر به ایجاد فرصت های شغلی گفت : در حوزه مشاغل خانگی ، شهرستان ورامین با ایجاد 305 فرصت شغلی ، رتبه نخست استان تهران را به خود اختصاص داده است.
معاون فرماندار ورامین افزود : در حوزه اجرای طرح کارورزی ، ورامین با ثبت نام 562 نفر رتبه سوم استان تهران را به خود اختصاص داده است.
وی تصریح کرد:در حوزه صنعت از ابتدای امسال تا کنون 300 فرصت شغلی در ورامین ایجاد شده و تا پایان سال 200 شغل دیگر در این حوزه ایجاد می شود.
بوربور گفت : در حوزه کشاورزی نیز تا کنون 345 شغل ایجاد شده و با افتتاح ده ها پروژه کشاورزی در دهه مبارک فجر به ارزش 41 میلیارد و 250 میلیون تومان ده ها شغل دیگر در ورامین ایجاد می شود.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران