متن خبر

کدخبر:3169
منتشر شده در دوشنبه, 18 مرداد 1395 22:16
بازدید: 779
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مراسم تکریم رؤسای قدیم و جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک قبل از ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش ورامین پرس، ظهر امروز مراسم تکریم جعفر کاظمی و معارفه بهروز مشتاق به عنوان رؤسای قدیم و جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک با حضور مسعود مرسل‌پور فرماندار، علی خیلدار معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و حسین عباسی بخشدار مرکزی قرچک در محل فرمانداری برگزار شد.

هنر نمایش و شعر قرچک زبانزد است

سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک در این مراسم گفت: تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا موجبات تعالی بیش از پیش فرهنگ و هنر این منطقه فراهم شود، قرچک از شهرستان‌هایی محسوب می‌شود که در حوزه نمایش، شعر و سایر هنرها از شهرهای پرآوازه ایران است و روزی هنر نمایش این شهرستان زبانزد همگی فرهنگ‌دوستان و هنردوستان در سراسر کشور بود.

بهروز مشتاق افزود: برای احیای ظرفیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان با حمایت‌های فرماندار و همکاری بخشدار و سایر روسای ادارات شهرستان تلاش خواهیم کرد.

به گزارش فارس، در این مراسم از زحمات جعفر کاظمی تقدیر و بهروز مشتاق به عنوان متولی جدید فرهنگ و هنر شهرستان قرچک معرفی شد.

گفتنی است، شهرستان قرچک به مرکزیت شهر قرچک در جنوب شرق استان تهران و در نزدیکی پایتخت واقع شده است. قرچک در سال 91 با مصوبه هیأت دولت، از شهرستان ورامین جدا و به شهرستانی مستقل تبدیل شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران