متن خبر

کدخبر:3553
منتشر شده در پنج شنبه, 21 ارديبهشت 1396 13:13
بازدید: 369
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

عباسعلی سعیدیانتأکید کرد: این که برخی از سایت ها و خبرگزاری ها با قضاوت نابجا این گونه اظهار کرده اند که هیأت اجرایی تمامی شعب اخذ رأی را از مساجد خارج کرده ، سیاه نمایی و قضاوت نابجا است.

 

 

 

 

 

 

به گزار ش ورامین پرس به نقل از  خبر گزاری برنا ، عباسعلی سعیدیان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار برنا گفت : فعالیت های ستاد انتخابات شهرستان ورامین بر اساس تقویم اجرایی ابلاغی از سوی وزارت کشور و به روز در حال پیگیری است که یکی از این فعالیت ها ، تعیین تعداد و محل شعب اخذ رأی در مناطق مختلف است که این مهم در جلسات هیأت اجرایی در دست اقدام است و آگهی شعب در تاریخ مقرر منتشر می شود.

وی تصریح کرد: با بررسی نیازهای منطقه ، وضعیت شعب اخذ رأی در انتخابات پیشین و رشد و گسترش شهر در مناطق مختلف ، تا کنون استقرار 188  شعبه در مناطق مختلف شهرستان به تصویب رسیده که با توجه به آن که انتخابات شورای اسلامی شهر ورامین به صورت الکترونیک برگزار می شود ، در  133 شعبه شهر ورامین ، صندوق های الکترونیک اخذ رأی مستقر می شود.

رئیس ستاد انتخابات ورامین تأکید کرد: این که برخی از سایت ها و خبرگزاری ها با قضاوت نابجا این گونه اظهار کرده اند که هیأت اجرایی تمامی شعب اخذ رأی را از مساجد خارج کرده ، سیاه نمایی و قضاوت نابجا است.

وی گفت : قضاوت نابجا از فعالیت های ستاد انتخابات که از نخستین روزهای فعالیت در تعامل مناسب و سازنده با اصحاب رسانه بوده و کلیه کارهای انجام شده را اطلاع رسانی نموده و القاء قضاوت های شخصی و گروهی در مردم آگاه ، دلسردی ایجاد نگرده و یقینا این رفتار به حضور حداکثری مردم در انتخابات منجر می شود.

وی تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب بارها به افزایش میزان مشارکت مردم در صحنه انتخابات تأکید کرده اند و سیاه نمایی ، قضاوت نابجا و دخالت دادن نیات شخصی و گروهی در روند انتخابات تأثیری ندارد و مردم انقلابی و فهیم ورامین همچون گذشته با مشارکت حداکثری ، مشت محکمی به دهان استکبار می زنند.

سعیدیان گفت : تا زمانی که آدرس و محل شعب اخذ رأی از سوی ستاد انتخابات آگهی رسمی نشود ، هر گونه اظهار نظر در این زمینه گمانه زنی و به  دور از واقعیت خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران