متن خبر

کدخبر:3457
منتشر شده در چهارشنبه, 25 اسفند 1395 12:32
بازدید: 4148
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رییس اداره ورزش ورامین از نامگذاری ورزشگاه ۵ هزار نفری ورامین به نام جانباز شهید جعفری منش خبر داد

 

 

 

 

 به گزارش ورامین پرس ،ابراهیم شیرکوند رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در دیدار با خانواده شهید جعفری منش ، تکریم خانواده شهدا را عاملی اصلی در راستای ارج نهادن به مقام شامخ آنان عنوان داشت که میتواند زنده نگاه داشتن یاد و خاطره این عزیزان را به همراه داشته باشد.

این مسوول با بیان اینکه نام شهدا در هر برهه از زمان باید سرلوحه امور قرا گیرد ، گفت : هر ایرانی باید برای عزت نام جاوید شهدا راهی را ترسیم کند تا خاطرات این عزیزان برای همیشه در صحنه تجلی یابد که در این عرصه ادارات ، نهادها و ارگانها نقش اساسی ایفا خواهند کرد.

شیرکوند که خود از جامعه ایثارگران و جانبازان 8 سال دفاع مقدس است ، افزود : اداره ورزش و جوانان همواره در این امر پیشگام بوده و با نام گذاری اماکن ورزشی در کنار برنامه های سالیانه و اجرایی خود ، رسالتش را به خوبی انجام داده است.

متولی ورزش ورامین ادامه داد : شهید والامقام جعفری منش نیز از جمله اسطوره های ورزش منطقه بوده است و بر همین اساس باید بیش از گذشته خانواده اش مورد تکریم قرار گیرند و حقش نیز ادا شود.

شیرکوند اظهار کرد : با توجه به برنامه تعیین شده از سوی اداره ورزش و جوانان ورامین در نظر گرفته شده که یک مجموعه با نام این عزیز مورد افتتاح و بهره برداری قرار گیرد که درحال رایزنی برای پروژه ملی استادیوم 5 هزار نفره هستیم تا این اتفاق هرچه زودتر اجرایی گردد.

رییس اداره ورزش و جوانان ورامین افزود : شهید جعفری منش خود از ورزشکاران با اخلاق رشته فوتبال بوده که نقش آفرینی وی در این عرصه بر کسی پوشیده نیست و باید جامعه ورزش بیش از گذشته برای این شهید والامقام ارزش و جایگاهی درخورشان مهیا نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران