متن خبر

کدخبر:3732
منتشر شده در چهارشنبه, 21 تیر 1396 16:20
بازدید: 994
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اولین سینمای پیشوا با حضور مسئولین این شهرستان در سالن «سرمد» افتتاح شد.

 

 

به گزارش ورامین پرس به نقل از مهر، ظهر چهارشنبه نخستین سینما پیشوا با تجهیز سالن «سرمد» آموزش و پرورش و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در پیشوا به بهره برداری رسید.

محمد کرم محمدی در مراسم افتتاح این سینما طی سخنانی گفت: امروز هنرمندان جامعه اسلامی بدون هیچ چشم داشتی در جهت پاسداری از ارزش های والای انسانی و هندی و دینی فعالیت می کنند.

فرماندار پیشوا گفت: آثار جاودان ادبا و شعرای ایران اسلامی از فردوسی رزم سرا گرفته تا سنایی و مولوی، همه به دنبال خلق آثاری بودند که انسانیت و شرافت ایران زمین را به بهترین وجه به نسل های بعد از خود انتقال دهند و پرچمداران این حرکت، بی شک هنرمندانی بودند که خود را فدا کردند و در این راه از خامی به پختگی و از پختگی به سوخته شدن برای روشنایی بخشیدن به جامعه خود رسیدند.

وی سپس به هفته عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت: زیباترین لباس و خلعتی که خداوند سبحان به بشر هدیه می کند و گرانبهاترین گوهر وجودی انسان پاکی، پاکدامنی، عفت و شرافت است که بزرگترین هدیه خداوند به انسان می باشد.

محمدی با بیان پیچیدگی خلقت آدمی گفت: رفتارهای انسان نیز پیچیده است و اوج این پیچیدگی و زیبایی در وجود کسانی نهاده شده است که بتوانند به دیگران بیاموزند و پیام محبت آمیز را به جامعه تزریق کنند و آنان کسانی جز هنرمندان و فرهیختگان جامعه نیستند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران