متن خبر

کدخبر:3833
منتشر شده در چهارشنبه, 18 مرداد 1396 11:20
بازدید: 333
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

شهردار پیشوا گفت: جاده سلامت بلوار شهید مهتدی پیشوا به منظور افزایش رفاه و امنیت ورزشکاران و شهروندان در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

 

 

به گزارش ورامین پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری پیشوا، شیرزاد یعقوبی در جریان بازدید از پروژه های در حال اجرای شهرداری که با حضور مجتبی نظری معاون خدمات شهر و غلامرضا حبیبی معاون شهرسازی شهرداری صورت گرفت، از پروژه های بهسازی میادین پلیس و تعاون، جاده سلامت بلوار شهید مهتدی بازدید کرد.

یعقوبی بیان داشت: با توجه به گذشت سال ها از احداث میادین پلیس و تعاون، اصلاح و بهسازی این دو میدان بر اساس طرح تفصیلی بسیار ضروری بود که این مهم در دستور کار معاونت عمران شهرداری قرار گرفت.

وی در ادامه ضمن خرسندی از روند مطلوب اجرای پروژه ها گفت: پروژه بهسازی میادین در کمتر از ۱۰ روز، بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و امیدواریم با تکمیل این پروژه مشکلات شهروندان در حوزه حمل و نقل و امنیت جاده ای تا حد زیادی مرتفع شود.

یعقوبی در جریان بازدید میدانی خود از پروژه جاده سلامت نیز بیان داشت: با توجه به بازگشایی و بهره برداری از بلوار شهید مهتدی، علاوه بر کاهش بار ترافیکی شهر این بلوار مورد استقبال ورزشکاران و شهروندان به عنوان فضایی مناسب برای ورزش همگانی قرار گرفت.

شهردار پیشوا افزود: شهرداری بر اساس وظایف خود در حفظ امنیت و سلامت شهروندان و ورزشکاران در این مسیر اقدام به احداث جاده سلامت نموده است و در آن نصب ست های ورزشی، پیاده روسازی، نورپردازی، درختکاری و مبلمان شهری نیز پیش بینی شده که در حال اجرا است تا علاقمندان به ورزش در این مسیر با آسودگی خیال به ورزش خود بپردازند.

یعقوبی در پایان تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده با فعالیت های مستمر معاونت عمران شهرداری پیشوا، این پروژه در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران