متن خبر

کدخبر:4060
منتشر شده در دوشنبه, 17 مهر 1396 10:37
بازدید: 316
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

فرماندار شهرستان ورامین گفت : اعمال طرح زوج و فرد در پل بعثت تهران ، مشکلات عدیده ای برای تاکسی داران ورامین ایجاد کرده و آنان را در تأمین معیشت با سختی های زیادی همراه کرده است.

به گزارش ورامین پرس به نقل از ایرنا، محمدرضا یوسفی در دیدار با محسن پور سید آقایی ، معاون حمل و نقل شهرداری تهران گفت : اجرای طرح زوج و فرد از محدوده پل بعثت باعث شده تا بسیاری از رانندگان تاکسی خط ورامین – شوش با جریمه های چند میلیونی مواجه شوند ، جریمه هایی که پرداخت آن از توان رانندگان خارج است.
وی بیان کرد: اعمال محدودیت های ترافیکی در این بخش از تهران بزرگ باعث شده تا عملا رانندگان این خط ، تنها 15 روز در هر ماه بتوانند کار کنند و مسافران از ورامین به میدان شوش تهران برسانند که این امر مشکلات زیادی را برای آنان به همراه آورده است.
وی تصریح کرد: طی سال های اخیر ، جلسات متعددی با مسئولان وقت شهرداری تهران برای رفع این مشکل برگزار شد که تا کنون هیچ یک از این جلسات به نتیجه مطلوب نرسیده و همچنان رانندگانی که در این مسیر در تردد هستند یا با جریمه های فراوان مواجه می شوند و یا قید کارکردن در زمان طرح ترافیک را می زنند.
فرماندار ورامین اظهار کرد: رسیدگی به معیشت همه افراد جامعه وظیفه مسئولان است و باید با همراهی و همکاری تمامی دستگاه ها ، این مشکل برطرف و تعداد زیادی از رانندگان تاکسی که از اقشار پرتلاش جامعه هستند برطرف شود.
بیش از یک هزار 800 دستگا تاکسی درون شهری و برون شهری کار حمل و نقل مسافر را از شهرستان ورامین به نقاط مختلف بر عهده دارند.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران