متن خبر

کدخبر:4112
منتشر شده در سه شنبه, 09 آبان 1396 10:16
بازدید: 543
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

یوسفی در خصوص سفر رئیس جمهور به ورامین گفت: با مسئولان نهاد ریاست جمهوری رایزنی های انجام شده و انها قول دادند با آغاز سفر های ریاست جمهوری، سفر به ورامین در اولویت خواهد بود. به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران،  فرماندار ورامین صبح امروز از  غرفه خبرگزاری برنا در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کرد

 محمد رضا یوسفی  در این  بازدید ضمن تقدیر و تشکر از خبرنگاران برنا گفت:  اطلاعه رسانی و پیگیری مشکلات شهرستان ها  با توجه به تاثیر گذاری رسانه ها بسیار مهم و نیاز اساسی جامعه است.

 وی مشکلات ورزش ورامین را به دلیل نبود بودجه دانست و افزود: ردیف اعتباری برای پروژه های ورزشی  ورامین در وزارت ورزش در نظر گرفته نشده است و علت توقف پروژه های ورزشی  شهرستان  نبود بودجه است.

 وی در خصوص پروژه قطار حومه ای  تهران - پیشوا گفت : کلیه زیر ساخت ها از جمله ریل گذاری ها ، زیر گذر ها و پل ها مورد نیاز در ورامین اماده شده است  و  بنا بر اعلام راه اهن  مسیر قطار حومه ای  در ورامین اماده است.

 فرماندار ورامین با بیان اینکه ایستگاه قطار  حومه ای در مترو جوانمرد هم اماده است  گفت: در قرچک و پیشوا زیر ساختها از جمله پل و زیر گذر ها اماده نیست و باید با هماهنگی راه اهن فرمانداران این شهرستان ها تلاش بیشتری برای تکمیل پروژه ها انجام دهند.

 فرماندار ورامین بیان داشت : در صورتی که این مشکلات حل شود قطار حومه ای تهران - پیشوا پایان سال 97 به بهر برداری می رسد.

 یوسفی در خصوص  سفر رئیس جمهور به ورامین گفت : با مسئولان نهاد ریاست جمهوری رایزنی های انجلم شده و انها قول دادند  به محض اغاز سفر های ریاست جمهوری سفر به ورامین در اولویت خواهد بود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران