متن خبر

کدخبر:4121
منتشر شده در سه شنبه, 12 دی 1396 11:31
بازدید: 325
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 سید عباس میری رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین با حسین دهقان شهردار ورامین برای گسترش همکاری دیدار کرد.

 

 به گزارش  ورامین پرس، رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین در دیدار با شهردار ورامین برای حل مشکلات اصناف در حوزه سد معبر و ساماندهی دستفروشان  اعلام امادگی کرد.
شهردار ورامین دراین دیدار گفت: همکاری و تعامل شهرداری و اصناف در سالهای گذشته موجب برنامه ریزی بهتر برای برخی برنامه ها در سطح شهر شده است اما نیازمند همکاری بیشتر هستیم.
حسین دهقان گفت :  موضوع ساماندهی دستفروشان شب عید از جمله مشکلاتی است که شهرداری و اصناف می توانند با کمک سایر ادارات برای کمک به مردم و اصناف  برنامه ریزی کنند و به زودی کمیته مشترک اصناف با شهرداری برای ساماندهی دستفروشان شب عید تشکیل می شود.
حسین دهقان افزود:کسبه و مغازه داران با کمک شهرداری برای حل برخی دیگر از  مشکلات از جمله سد معبر همکاری خواهند کرد و امیدواریم با فرهنگ سازی برخی از کسبه از سد معبر خود داری کنند.
رئیس اتاق اصناف ورامین نیز گفت:شهرداری ورامین همواره کمک حال کسبه بوده است و انتظار داریم در شرایط اقتصادی فعلی بیشتر به کسبه کمک کند.
سید عباس میری تاکید کرد:با کسبه و مغازه داران برای رفع سد معبر گفتگو خواهیم کرد اما انها انتظار دارند دستفروشان نیز توسط شهرداری ساماندهی شوند که اتاق اصناف اماده همکاری در این خصوص است.
 وی در مورد موضوع تبلیغات شهری و تابلوهای تجاری گفت: برخی از کسبه از اقدامات شهرداری در این خصوص گلایه دارند و  اتاق اصناف انتظار دارند با همکاری شهرداری راه حلی برای مشکل تابلو های تبلیغاتی پیدا کند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران