متن خبر

کدخبر:4126
منتشر شده در پنج شنبه, 14 دی 1396 17:48
بازدید: 438
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین در خصوص مشکل دستفروشی در این شهرستان گفت : فردی که در خیابان و پیاده روها مشغول فروش اجناس است، ضربه شدیدی به بدنه اصناف و کسب و کار وارد می کند.

به گزارش  ورامین پرس به نقل از خبرنگار مهر، سید عباس میری پیش از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: کسبه با زحمت فراوان و با عبور از فیلتر های قانونی مجوز و پروانه کسب دریافت می کنند و عوارض و مالیات خود را به موقع پرداخت و تحت نظارت شدید دستگاه های اجرایی و نظارتی هستند و حق دارند از مسئولان بخواهند که از  شغل انها صیانت  کنند.

وی تاکید کرد :  در سال های اخیر به دلیل  مختلف از جمله بیکاری جوانان شاهد افزایش دستفروشی در ورامین هستیم که باعث رکود در بیش از ۱۰۰۰ واحد صنفی در ورامین شده و اگر در این حوزه تصمیمی عاجل گرفته نشود تبعات اینده را نمی توان پیش بینی کرد.

  وی تصریح کرد : اتاق اصناف شهرستان ورامین متولی برخورد با دستفروشان نیست لذا اماده همکاری با نهادهای مختلف مانند شهرداری برای ساماندهی دستفروشان است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین تاکید کرد:در ماههای پایانی سال و در آستانه سال نو ، باید با  تعامل و همکاری بیشتر شهرداری و اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی و همکاری سایر مسئولین دستگاههای اجرایی ، انتظامی برای حل مشکل دستفروشان برنامه ریزی شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران