متن خبر

کدخبر:4132
منتشر شده در چهارشنبه, 20 دی 1396 10:22
بازدید: 439
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین با اشاره به اجرای طرح شناسایی واحدهای غیر مجاز ، از فعالیت یک هزار و 500 واحد صنفی بدون پروانه کسب در این شهرستان خبر داد.


به گزارش ایرنا، سید عباس میری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت : راه اندازی کسب و کار در حوزه اصناف به دریافت مجوز یا همان پروانه کسب نیاز دارد و این امر باعث می شود تا ساماندهی امور اقتصادی بازار کسب و نظارت بر فعالیت ها اصناف به درستی صورت گیرد.
وی افزود: کسانی که بدون پروانه کسب مشغول به فعالیت های اقتصادی هستند برای اتاق اصناف و دولت مشکلات عدیده ای را به وجود آورده و مردم را نیز درگیر این مشکلات می کنند.
وی بیان کرد: در حال حاضر 11 هزار کسبه دارای پروانه کسب در مناطق مختلف شهرستان و در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت قانونی هستند.
میری گفت: طبق بررسی های صورت گرفته، علاوه بر این تعداد کسبه مجوزدار، حدود یک هزار و 500 واحد نیز بدون پروانه کسب مشغول به فعالیتند که با اجرای طرح شناسایی صنوف بدون مجوز که با همکاری پلیس اماکن نیروی انتظامی اجرا می شود، این صنوف به سمت قانونمند شدن هدایت شده و در صورت امتناع، از ادامه فعالیت آن ها جلوگیری می شود.
وی تصریح کرد: واحدهای فاقد پروانه کسب موظفند طبق ضرب الاجل اعلام شده به اتحادیه های مرتبط مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند در غیر این صورت، آن واحد متخلف پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری می شود.
رئیس اتاق اصناف ورامین اظهار کرد: در نخستین روز از اجرای طرح شناسایی واحدهای فاقد پروانه کسب، به 36 واحد تذکرات قانونی ارائه شده که در صورت عدم توجه پلمب خواهند شد.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران