متن خبر

کدخبر:4135
منتشر شده در پنج شنبه, 16 فروردين 1397 11:08
بازدید: 345
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ داوود اصغری در دیدار نوروزی با حسین دهقان، شهردار ورامین و هیات همراه با اشاره به شعار سال جدید با عنوان حمایت از کالای ایرانی تصریح کرد: باید اجرایی شدن شعار سال و حمایت از کالای ایرانی را از خودمان شروع کنیم.

فرمانده سپاه ورامین خاطر نشان کرد: از طرفی باید کالای خوب به مردم عرضه شود تا رقابت و تقاضا ایجاد کند و مسئولین نیز برنامه جدی در برخورد با قاچاق کالا داشته باشند.

فرمانده سپاه ورامین اظهارداشت: باید کار در منزل فرهنگ سازی شود و به این فعالیت علاوه بر اشتغال به عنوان سرگرمی و اوقات فراغات نگاه کنند.

وی افزود: مردم فهیم ما همیشه از کالای مرغوب ایرانی حمایت کرده اند و مسئولین باید تمام توان خود را برای نهادینه سازی فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را به کار ببرند، البته این نگاه نیز مهم است که همگی بدانیم هر کالایی به صرف خارجی بودن بهتر نیست، بلکه اعتماد به کالاهای ایرانی نیز نقش مهمی در توسعه و رونق اقتصادی کشور دارد با این شرط که مسؤولین به کیفیت اهمیت بدهند.

فرمانده سپاه ورامین افزود: حمایت از کالای ایرانی باعث ایجاد اشتغال پایدار می شود و منجر به رونق اقتصادی خواهد شد ولی نباید آن شروط گفته شده فراموش شود.

اصغری ادامه داد: نباید شعار حمایت از کالای ایرانی به نام مردم و به کام تولیدکنندگان باشد، بلکه همان طوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند هم مردم و هم مسئولین به وظیفه خود در این عرصه عمل کنند،زیرا تمام کالاها و امکانات مورد نیاز مردم مستقیم با سلامتی و جان مردم مرتبط است و نمی توان به صرف حمایت از کالای ایرانی آنها را نادیده گرفت و این از سوی مقام معظم رهبری به خوبی تبیین شد و باید مردم و مسؤولین به دقت آن را دنبال کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران