متن خبر

کدخبر:4136
منتشر شده در پنج شنبه, 16 فروردين 1397 11:11
بازدید: 225
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedInرئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین گفت : همزمان با ایام نوروز و اجرای طرح امداد و نجات هلال احمر ، 4 هزار و 211 نفر از مسافران نوروزی از خدمات این طرح در پایگاه های ثابت و سیاراین شهرستان برخوردار شدند.


حسین نعمت اللهی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح امداد و نجات و اطلاع رسانی نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین از 27 اسفندماه سال گذشته آغاز و تا 14 فروردین ماه امسال ادامه داشت که طی آن خدمات امدادی ، درمانی و اطلاع رسانی به 4 هزار و 211 نفر از مسافران نوروزی ارائه شد.
وی افزود : در این طرح 69 نفر از اعضای مرد و 73 نفر از اعضای زن جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین حضور داشتند.
وی بیان کرد: در طول روزهای اجرای طرح امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین ، یک هزار 930 نفر از خدمات تخصصی ، 617 نفر از خدمات ایمنی و سلامت شامل فشار و قند خون ، 186 نفر از خیمه نماز ، 788 نفر از فضای دوستدار کودک استفاده کرده و 490 نفر به کمپین نه به تصادفات پیوستند.
نعمت اللهی گفت : به منظور اطلاع رسانی از آثار تاریخی ، مسیرهای دسترسی و امکانات شهرستان ، 648 عدد نقشه ، یک هزار و 848 عدد برشور و 3 هزار و 300 عدد سایر محصولات بین مسافران توزیع شد.
وی تصریح کرد: با توجه به عبور جاده قم – گرمسار از محدوده شهرستان ورامین ، پایگاه ثابت امداد و نجات شهرستان ورامین مستقر در امامزاده عبدالله ورامین در طول این ایام خدمات تخصصی امدادی را به مسافران نوروزی ارائه کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر ورامین بیان کرد: در طول این ایام 2 حادثه واژگونی خودرو در محور قم – گرمسار محدوده شهرستان ورامین صورت گرفت که طی آن 5 مسافر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
وی بیان کرد: در طول تعطیلات نوروز هیچ حادثه منجر به فوت درمسیرارتباطی شهرستان ورامین رخ نداد.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده ست

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران