متن خبر

کدخبر:4141
منتشر شده در پنج شنبه, 30 فروردين 1397 12:49
بازدید: 324

در اطلاعیه اتاق اصناف ورامین اعلام شد/

دخالت برخی مسئولان بی احترامی به اصناف ورامین است

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 اتاق اصناف شهرستان ورامین  در خصوص انتخابات اتاق اصناف و دخالت برخی مسئولان شهرستان  اطلاعیه ای صادر کرد و این دخالت ها را  بی احترامی به اصناف  دانسته است.

 به گزارش ورامین پرس ،اتاق اصناف شهرستان ورامین در اطلاعیه ای از همه مسئولان ارشد شهرستان ورامین درخواست کرد از دخالت در امور انتخاباتی اتاق اصناف خودداری کنند.
در این اطلاعیه آمده است ،در اردیبهشت امسال اصناف شهرستان ورامین بنا بر تقویم انتخاباتی شاهد برگزاری انتخابات هئیت رئیسه اتاق اصناف شهرستان ورامین است و در این انتخابات روسای اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین، اعضای جدید هئیت رئیسه اتاق را انتخاب خواهند کرد و این امر فقط در حوزه اختیارات این افراد است.
 متاسفانه برخی مسئولان ارشد شهرستان و روسای ادارات بدون در نظر گرفتن جایگاه حقیقی و حقوقی  خودشان از سال گذشته در انتخاباتهای معمولی اتحادیه ها دخالت می کردند و هم اکنون سعی در دخالت در انتخابات هئیت رئیسه اتاق اصناف دارند و این امر ابتدا به جایگاه این عزیزان لطمه وارد می کند و سپس نوعی دخالت در امور اصناف به عنوان یک بخش غیر دولتی است.
 در این اطلاعیه  آمده است ;روسای اتحادیه های صنفی ورامین حاصل اراده  و رای کسبه و بازاریان هستند و همگی دارای سوابق درخشان و روشن در خدمت  به اصناف و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و اینگونه دخالت ها در امر انتخابات هئیت رئیسه به نوعی بی احترامی به اصناف شهرستان ورامین است.
انتظار می رود متولیان امر در  ورامین در راستای وحدت بین  اعضای اتحادیه ها گام بردارند و از تفرقه افکنی و دخالت های بیجا در اموری که تخصص لازم در آن را ندارند و هیچ سودی برای شهرستان ندارد و گاها با  هیاهو های رسانه ای همراه است خودداری کنند و بدانند روسای اتحادیه ها صنفی ورامین در فضای ارام و با عنایت به قانون و بدون در نظر گرفتن حمایت های افراد مختلف اعم سیاسی و اجرایی  اقدام به برگزاری انتخابات خواهند کرد.
 انتظار می رود روسای برخی اتحادیه ها هم فضا و فرصت برای دخالت این افراد را فراهم نکنند و بدانند سیاسی شدن اصناف اول از همه به خودشان ضربه خواهند زد و بدعتی نامبارک در این امر  یعنی دخالت سیاسیون در امر اصناف را پایه گذاری خواهد کرد.
 اصناف همواره یک بخش غیر دولتی و همسو با انقلاب اسلامی و پیرو سیاست های دولت ها است و فقط برای رشد و شکوفایی اقتصاد و خدمت به مردم فعالیت کرده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران