متن خبر

کدخبر:4222
منتشر شده در پنج شنبه, 18 مرداد 1397 12:58
بازدید: 93
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

دادستان قرچک گفت: در اعتراضات زیباشهر قرچک که حدود ۷۰ نفر تجمع کرده بودند و شعار علیه گرانی می دادند، ۲نفر از لیدرها دستگیری شدند.

 

 

به گزارش ورامین پرس؛حجت الاسلام احدالله سینکایی روز پنج شنبه در خصوص تعدادی از وقایع رخ داده و اقدامات قضایی برای مقابله با این افراد در شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در رابطه با شعارنویسی در قرچک تعدادی از افراد دستگیر شده و با قرار قانونی زندان هستند.

سینکایی با اشاره به اینکه در شورای تامین قرچک بحث بر این بود که اتوبوس ها و کامیون ها از کمربندی قرچک عبور کنند و به داخل شهر وارد نشوند تا از بروز حادثه جلوگیری شود افزود: راهور مکلف است که از تردد خودروهای عمومی جلوگیری و در این مسئله به طور جدی به وظیفه عمل کند.

وی در خصوص اعتراضات صورت گرفته در شهرستان قرچک نیز گفت: این مورد نیز در شورای تامین مطرح شد و نیروهای انتظامی اماکن مهم شهرستان را رصد کردند، اما لحظه ای که در «زیباشهر» حدود ۷۰ نفر تجمع کرده بودند و شعارهایی علیه گرانی می دادند، ۲ نفر از لیدرها دستگیر شدند.

دادستان قرچک تعداد متکدیان در سطح شهر قرچک را از تعداد انگشتان یک دست کم تر دانست و بیان داشت:

دادستان قرچک تعداد متکدیان در سطح شهر قرچک را از تعداد انگشتان یک دست کم تر دانست و بیان داشت: برای جمع آوری همین افراد هم باید پیگیری های لازم انجام شود.

منبع : قرچک آنلاین

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران