متن خبر

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

فرماندار شهرستان قرچک گفت: مسؤولان زیربط نسبت به تنظیم و کنترل قیمت‌ها در بازار حساسیت داشته باشند

 

 

به گزارش ورامین پرس؛مسعود مرسلپور در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان قرچک با اشاره به مصوبات و تصمیمات هیئت دولت و مسائل اقتصادی روز و توجه به التهابات پیش‌آمده در بازار ارز و سکه که به‌صورت مقطعی و گذار است و تأثیر آن بروی مایحتاج و کالاهای ضروری و اساسی مردم، نیاز مبرم به تلاش و کار گسترده به جهت جلوگیری از بروز مشکلات و فشار به زندگی مردم و حفظ آرامش بازار بیش‌ازپیش امری ضروری به نظر می‌رسد.

وی با تأکید بر ضرورت نظارت بر بازار گفت: می‌توان با نظارت و بازرسی‌های گسترده و مستمر از هرگونه گرانی کاذب و افسارگسیخته که باعث فشار به مردم شده، جلوگیری کرد و از این طریق محتکران و دلالانی که قصد برهم زدن آرامش بازار رادارند ناکام گذاشته و با برخوردهای قانونی و به‌موقع آنان را از رسیده به اهداف پلیدشان بازدارند.

مرسلپور از اعضای کارگروه خواست با وحدت و همدلی و باروحیه جهادی درزمینهٔ حل مشکلات پیش‌قدم شده و نسبت به تنظیم و کنترل قیمت‌ها در بازار حساسیت داشته باشند.

فرماندار شهرستان قرچک از زحمات رئیس امور مالیاتی شهرستان به جهت وصول مالیات با توجه به رضایتمندی و تکریم ارباب‌رجوع و تعامل گستره با اصناف در خصوص رفع مشکلات مؤدیان مالیاتی تقدیر و تشکر کرد.

وی تأکید کرد: با محوریت اداره صنعت، معدن و تجارت و حضور اداره جهاد کشاورزی و اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان با حساسیت و دقت نظر نسبت به بازدید و کنترل روند تولید در سطح کارگاه‌ها و کارخانه‌ها شهرستان اقدام شود و نتایج و گزارش‌ها حاصله را هر ۳ روز یک‌بار توسط به فرمانداری اعلام نمایند.

مرسلپور تصریح کرد: تعزیرات حکومتی با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف علاوه برگشت‌های مشترک نسبت به برقراری گشت‌های نامحسوس از افزایش هزینه‌ای جابجایی مسافر و بار و همچنین افزایش کاذب قیمت‌های اجناس را مورد رصد و ارزیابی قرار دهد.

وی تأکید کرد: تعزیرات حکومتی در خصوص افزایش کاذب قیمت‌های اجناس، ضمن تسریع درروند رسیدگی به پرونده‌ها، نحو برخوردها به‌گونه‌ای باشد که از تأثیرگذاری بالایی برخوردار بوده و به نحو احسن اطلاع‌رسانی لازم نیز صورت گیرد.

در ادامه جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان قرچک، اعضاء حاضر به بیان نقطه نظرات کارشناسی خود پرداخته که پس از بحث و تبادل‌نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.

گفتنی است، جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان قرچک به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار و با حضور مصطفی زینت بخش معاون برنامه ری و اداری مالی فرمانداری و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد

منبع : قرچک آنلاین.

انتهای پیام/س

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران