متن خبر

کدخبر:4383
منتشر شده در سه شنبه, 20 شهریور 1397 20:44
بازدید: 165
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

سید حسین میری گفت: در این طرح کارگران کارخانه به جهت حمایت از تولید و اقتصاد کشور یک ساعت به صورت جهادی بدون دریافت هزینه برای ایجاد رونق بیشتر در تولید کارخانه‌هایی که در آن مشغول به کار هستند، به فعالیت خود ادامه خواهند داد

.

به گزارش ورامین پرس؛سید حسین میری فرمانده بسیج کارگری شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران در خصوص طرح زنگ ایثار بیان کرد: وضعیت کشور در حال حاضر در حالت جنگ اقتصادی است و هر کس به اندازه‌ی توان خود باید در این جنگ حضور موثری داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: کارگران نیز یکی از اقشار بسیار موثر در زمینه‌های مختلف بوده و هستند؛ در زمان جنگ تحمیلی نیز این مسئله را ثابت کردند و امروز نیز اعلام کرده‌اند در جنگ اقتصادی که امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده‌اند نیز حاضر خواهند بود.
فرمانده بسیج کارگری ورامین اظهار داشت: پس از اعلام نیاز کارگران شهرستان ورامین و با هماهنگی مسوولین مربوطه و موافقت گسترده آن‌ها، در نظر گرفتیم که این طرح را در ورامین اجرا کنیم.

میری با بیان اینکه قسمت اول این طرح امروز اجرا خواهد شد، گفت: امروز کارگران چهار کارخانه چاپ و بستهبندی پویا و پایگاه بسیج کارگری شهید کردبچه، کارخانه چاپ و تولید روسری و پایگاه شهید فصاحت، کارخانه بلور سازی آسیا و پایگاه شهید مرادی گردکانی، کارخانه کیف و چمدان نیکان و پایگاه شهدای دزق در این طرح شرکت خواهند کرد.
وی خاطر نشان کرد: در این طرح کارگران کارخانه به جهت حمایت از تولید و اقتصاد کشور یک ساعت به صورت جهادی بدون دریافت هزینه برای ایجاد رونق بیشتر در تولید کارخانه‌هایی که در آن مشغول به کار هستند، به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

در ادامه سرگرد تاجیک فرمانده سپاه ورامین در این ویژه برنامه اظهار کرد: خانه کارگران ایرانی دارای خیر و برکت است زیرا معیشت خانواده با زحمت به دست آمده و حتما حلال است.

وی افزود: در خانواده‌های کارگران شاهد هستیم که بزرگان و مخترعین بزرگی تربیت و وارد جامعه می‌شوند.

تاجیک ادامه داد: افرادی هستند که سرمایه‌های خود را در بانک‌ها نگه‌داشته‌اند ولی افراد باتقوایی هستند که امروز علی‌رغم‌ تمام مشکلات در حال سرمایه‌گذاری هستند و در برابر دشمنان ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه پیشنهاد شیفت ایثار در این وضعیت به مانند معجزه شبیه است، گفت: دست تک تک کارگران را می‌بوسم و از همه شما تقدیر می‌کنیم.

این فرمانده ادامه می‌دهد: هشت سال با ۴۲ کشور جنگیده‌ایم و کار اقتصادی هم کرده‌ایم؛ امروز نیز می‌توانیم؛ زیرا فقط جنگ اقتصادی داریم و با امنیت فکری ان‌‌شاالله پیروز می‌شویم.

تاجیک در آخر گفت: به برکت تلاش‌ها و مجاهدت‌های کارگران که سربازان خط مقدم‌ امروز هستند ان‌شاالله در این جنگ به پیروزی خواهیم رسید.

منبع : فارس

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران