متن خبر

کدخبر:4836
منتشر شده در دوشنبه, 12 آذر 1397 20:50
بازدید: 85
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

سرپرست استانداری تهران در واکنش به کمبود تخت های بیمارستانی شهرستان های استان تهران گفت: برخی شهرستان‌ها با جمعیت ۴۰۰هزار نفری، یک تخت بیمارستانی‌ هم ندارند.

 

به گزارش ورامین پرس؛شکرالله حسن بیگی صبح دوشنبه در جلسه مشترک کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی استان تهران و شهرستان ورامین که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد طی سخنانی با اشاره به اینکه استان تهران در بسیاری از حوزه‌ها، جزو محروم‌ترین استان‌ها محسوب می شود اظهار داشت: اگر فردی از بیرون به استان تهران نگاه کند، از آن به عنوان یکی از برخوردارترین مناطق کشور یاد می کند اما واقعیت این است تهران در بسیاری از شاخص های توسعه بی بهره و یکی از محروم ترین استان های کشور است.

حسن بیگی با بیان اینکه برخی شهرستان‌ها با جمعیت ۴۰۰هزارنفری، یک تخت بیمارستانی‌ هم ندارند گفت: این وضعیت زیبنده شهرستان های استان تهران نیست و شاهد هستیم که برخی دیگر از شهرستان ها از داشتن تخت بیمارستانی دولتی محروم هستند و بخش خصوصی نسبت به احداث برخی از مراکز درمانی در آن اقدام کرده اند.

سرپرست استانداری تهران با اشاره به برگزاری جلسات تخصصی مسئولان استانداری در شهرستان های استان تهران گفت : در دوره استاندار سابق تهران ، جلسات تخصصی در قالب سفرهای شهرستانی برگزار شده و مصوباتی به تصویب رسیده که پیگیری این مصوبات در دستور کار قرار داشته و فراموش نمی شود.

وی در راستای حل مشکل کمبود کلاس‌های درس در استان تهران بیان داشت: شهرستان های استان تهران در حوزه آموزش و پرورش نیز با محرومیت های بی شماری مواجه هستند و اکثر مدارس به صورت دو نوبته اداره می شودف لذا فرمانداران مکلف هستند تا با کمک بخش خصوصی برای تغییر کاربری و فراهم‌سازی ۲۰هزار کلاس درس اقدام کنند که در این راستا سهم هر شهرستان مشخص شده است.

سرپرست استانداری تهران با تاکید برتعیین تکلیف وضعیت کتابخانه غیر فعال شهرستان ورامین گفت: باید این موضوع در کارگروه تخصصی استان تهران طرح شده و راهکارهای لازم برای امکان برون رفت از وضعیت موجود اتخاذ شود.

منبع :مهر

انتهای پیام

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران