متن خبر

کدخبر:4941
منتشر شده در پنج شنبه, 03 مرداد 1398 23:02
بازدید: 104
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

محسن خرمی شریف شهردار قرچک گفت: شهر قرچک از سرانه فرهنگی کمی برخوردار است .

به گزارش ورامین پرس؛ محسن خرمی شریف  اظهار داشت: شهر قرچک از سرانه فرهنگی کمی برخوردار است که شهرداری با توجه به وظایف فرهنگی و شهروندی خود طی چند سال اخیر سرانه فرهنگی را افزایش داده است.

وی گفت: ساخت فرهنگسرای بزرگ شهرستان قرچک توسط شهرداری آغاز شده است و با توجه به تخصیص بودجه در بودجه ۹۸ مشکلی برای ساخت این پروژه عظیم وجود ندارد.

 وی با اشاره به ساخت  سرای محله  پردیس گفت ادامه داد :هدف از احداث این پروژه  توسعه مراکز فرهنگی و آموزشی شهر قرچک است و سرای محله گل‌ها و فردیس هر کدام با مساحت 50۰ مترمربع که کلنگ آن توسط معاون استاندار تهران به زمین زده‌شده رو به اتمام است.

این مدیر شهری اظهار کرد: ساخت ساختمان این 2 سرای محله مراحل پایانی خود را طی می‌کند و در حال حاضر عملیات سنگ نما و زیباسازی محوطه در دست اجرا است.

خرمی شریف بیان داشت: این سراهای محله با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال از منابع مالی شهرداری که هر کدام به مساحت 500 مترمربع در 2 طبقه به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار قرچک بابیان اینکه این پروژه هم‌اکنون 80 در صد پیشرفت فیزیکی دارد، خاطرنشان کرد: سرای محله گل‌ها و فردیس در 2 طبقه با ظرفیت 16 کلاس در محل شهرک گل‌ها و فردیس احداث‌شده و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.
منبع: برنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران