متن خبر

کدخبر:5033
منتشر شده در شنبه, 23 آذر 1398 20:31
بازدید: 74

رئیس اداره صمت شهرستان ورامین:

۲۵۶ واحد متخلف در ورامین شناسایی شد

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رئیس اداره صمت شهرستان ورامین از تعداد ۳۳۴۵ مورد بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح شهرستان پس از افزایش قیمت بنزین خبر داد و گفت: از این تعداد بازرسی‌ها ۲۵۶ واحد متخلف به ارزش بیش از ۴ میلیارد ریال شناسایی شدند.


به گزارش ورامین پرس؛ حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پس از اصلاح قیمت بنزین تا این لحظه تعداد ۳۳۴۵ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی توسط بازرسین این اداره و اتاق اصناف صورت گرفت.

وی افزود: از این تعداد بازرسی‌ها ۲۵۶ واحد متخلف شناسایی شدند که مراتب با تشکیل پرونده باارزش ریالی ۴ میلیارد و ۹۸۵ میلیون و ۷۹۲ هزار و ۳۶۵ ریال جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین با اشاره به اینکه روزانه تعداد ۴ گشت مشترک بازرسی و نظارت در سطح شهرستان جهت کنترل بازار انجام می‌شود، اظهار داشت: تعداد ۶۹ گشت مشترک در ایام فوق با ادارات تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، پلیس اماکن، شبکه بهداشت و درمان و اتحادیه‌های صنفی در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود و هم‌اکنون نیز در حال اجرا است.

میرزائی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف گران‌فروشی، کم‌فروشی و عدم رعایت اصول بهداشتی با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل کنند که دو تیم بازرسی در جهت رسیدگی به شکایات در این اداره و اتاق اصناف در نظر گرفته‌شده است.

پایان پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران