سیاسی

امتیاز کاربران

 

امام جمعه موقت ورامین گفت: تبلیغات زهرآگین رسانه های خارجی اثری بر عزم و اراده مردم ندارد

امتیاز کاربران

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان فرهنگی کشور جنایات آمریکا را برای نسل جوان بیان کنند

امتیاز کاربران

نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس، توضیحاتی در خصوص اظهار نظر اخیر خود در مورد باغ پسته وزیر جهاد کشاورزی ارائه داد

امتیاز کاربران

امام جمعه خیرآباد گفت: نیرویی که هنوز متوجه جنگ نیست و ترفند دشمن را بلد نیست و چگونگی مقابله با او را نمی داند هر چند در عرصه های مختلف کار آمده باشد به درد جنگ اقتصادی و مبارزه نمی خورد

امتیاز کاربران

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: باید از این ۳ ماهی که آمریکا فکر می کند، می تواند کاری کند، با موفقیت عبور کنیم، پس از آن شرایط تغییر کرده و بهتر می شود

امتیاز کاربران

 

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت مدینه فاضله‌ای را برای مردم تصویر کرد که دستیابی به آن را ناشی از برجام می‌دانست اما در نهایت به نتیجه‌ای نرسید.

امتیاز کاربران

امام جمعه قرچک گفت: با پشت میزنشینی نمی توان به مشکلات مردم پی برد، مسئولینی که از حل مشکلات حرف می زنند، به نظرات کارشناسان خبره و توانمند و دلسوز توجه مرده و به آن ها میدان برای کار بدهند

.

به گزارش ورامین پرس؛حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه امروز اظهار داشت: بدی ها، با خوبی ها در مقایسه ها آشکار می شود، یکی از آسیب های عمده ای که در کشور ما مشاهده می شود، تشتت و تفرقه در کار در عین تاکید زبانی بر وحدت در جامعه و مسئولین است.

وی گفت: امروز دشمنان ملت ایران و نظام اسلامی می گویند، اسرائیل غاصب و عربستان خائن باشد، اما  نظام جمهوری اسلامی ایران نباشد.

اسماعیلی بیان کرد: روزی همه دولت ها علیه ایران جنگیدند و به جای این که اسرائیل غاصب را از بین ببرند، می خواستند نظام جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند، هنوز هم که هنوز است، این دشمنان دست از دشمنی علیه کشور ما بر نمی دارند، چرا که نظام جمهوری اسلامی ایران  می خواهد حکومت اسلامی را پیاده کند.

وی تاکید کرد: در این راستا جمهوری اسلامی ایران آدم کشی، ظلم، ستم و تجاوزگری را بد می داند، آن ها داعش، القاعده، طالبان و منافقین را به وجود آورده و حمایت کردند که به نفع آن ها عمل و منافع آن ها را تامین کند.

امام جمعه قرچک افزود:  در مقایل این اقدامات دشمنان، ایران مقاومت را شکل داد که خواب را از چشمان آن ها گرفت و آن ها به گفته رهبر معظم انقلاب نمی خواهند، جمهوری اسلامی ایران بماند و هر مساله و مشکل دیگری که بیان می کنند، بهانه گیری است.

وی با اشاره به تناقض موجود بین حرف و عمل مسئولین در اداره کشور گفت: با پشت میزنشینی نمی توان به مشکلات مردم پی برد، مسئولینی که از حل مشکلات حرف می زنند، به نظرات کارشناسان خبره و توانمند و دلسوز توجه مرده و به آن ها میدان برای کار بدهند.

اسماعیلی پایان تصریح کرد: مسئولین باید از اختیارات خوداستفاده کرده و به بهانه سلامت مردم با کوبیدن سرمایه سرشار طب سنتی ایرانی و اسلامی سلامت مردم را به خطر نیندازنند

منبع : قرچک آنلاین

انتهای پیام/

امتیاز کاربران

یکی از عوامل اصلی اقدام غیرقانونی تجمع دیب زیبا شهر قرچک طی یک عملیات ضربتی توسط سربازان گمنام ولایتدر اطلاعات سپاه پانزده خرداد دستگیر شد.

امتیاز کاربران

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا گفت: ترامپ روباهی است که ادای پلنگ را در می‌آورد و امروز دیگر گوشی در جهان برای شنیدن عربده‌های آمریکا وجود ندارد.

امتیاز کاربران

نماینده مردم ورامین در مجلس با انتقاد از شایعه پراکنی ها درخصوص از نصاب افتادن امضاهای طرح سوال از رئیس جمهور گفت: امضاهای سوال از رئیس جمهور دارای نصاب قانونی است .

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران