سیاسی

امتیاز کاربران

امام جمعه قرچک گفت: با پشت میزنشینی نمی توان به مشکلات مردم پی برد، مسئولینی که از حل مشکلات حرف می زنند، به نظرات کارشناسان خبره و توانمند و دلسوز توجه مرده و به آن ها میدان برای کار بدهند

.

به گزارش ورامین پرس؛حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه امروز اظهار داشت: بدی ها، با خوبی ها در مقایسه ها آشکار می شود، یکی از آسیب های عمده ای که در کشور ما مشاهده می شود، تشتت و تفرقه در کار در عین تاکید زبانی بر وحدت در جامعه و مسئولین است.

وی گفت: امروز دشمنان ملت ایران و نظام اسلامی می گویند، اسرائیل غاصب و عربستان خائن باشد، اما  نظام جمهوری اسلامی ایران نباشد.

اسماعیلی بیان کرد: روزی همه دولت ها علیه ایران جنگیدند و به جای این که اسرائیل غاصب را از بین ببرند، می خواستند نظام جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند، هنوز هم که هنوز است، این دشمنان دست از دشمنی علیه کشور ما بر نمی دارند، چرا که نظام جمهوری اسلامی ایران  می خواهد حکومت اسلامی را پیاده کند.

وی تاکید کرد: در این راستا جمهوری اسلامی ایران آدم کشی، ظلم، ستم و تجاوزگری را بد می داند، آن ها داعش، القاعده، طالبان و منافقین را به وجود آورده و حمایت کردند که به نفع آن ها عمل و منافع آن ها را تامین کند.

امام جمعه قرچک افزود:  در مقایل این اقدامات دشمنان، ایران مقاومت را شکل داد که خواب را از چشمان آن ها گرفت و آن ها به گفته رهبر معظم انقلاب نمی خواهند، جمهوری اسلامی ایران بماند و هر مساله و مشکل دیگری که بیان می کنند، بهانه گیری است.

وی با اشاره به تناقض موجود بین حرف و عمل مسئولین در اداره کشور گفت: با پشت میزنشینی نمی توان به مشکلات مردم پی برد، مسئولینی که از حل مشکلات حرف می زنند، به نظرات کارشناسان خبره و توانمند و دلسوز توجه مرده و به آن ها میدان برای کار بدهند.

اسماعیلی پایان تصریح کرد: مسئولین باید از اختیارات خوداستفاده کرده و به بهانه سلامت مردم با کوبیدن سرمایه سرشار طب سنتی ایرانی و اسلامی سلامت مردم را به خطر نیندازنند

منبع : قرچک آنلاین

انتهای پیام/

امتیاز کاربران

یکی از عوامل اصلی اقدام غیرقانونی تجمع دیب زیبا شهر قرچک طی یک عملیات ضربتی توسط سربازان گمنام ولایتدر اطلاعات سپاه پانزده خرداد دستگیر شد.

امتیاز کاربران

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا گفت: ترامپ روباهی است که ادای پلنگ را در می‌آورد و امروز دیگر گوشی در جهان برای شنیدن عربده‌های آمریکا وجود ندارد.

امتیاز کاربران

نماینده مردم ورامین در مجلس با انتقاد از شایعه پراکنی ها درخصوص از نصاب افتادن امضاهای طرح سوال از رئیس جمهور گفت: امضاهای سوال از رئیس جمهور دارای نصاب قانونی است .

امتیاز کاربران

محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان ورامین در پیامی گفت: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی در تصورات کور خود تلاش داشتند که با این اقدام ، امنیت کشور را هدف قرار دهند، غافل از این که این ملت ، با جان و دل از آرمان های انقلاب حراست می کنند.

 

 

 

امتیاز کاربران

امام جمعه بخش جواد آباد ورامین گفت: نیاز امروز جامعه اسلامی، ایستادگی بر اصول انقلاب و التزام عملی به اسلام ناب محمدی است.

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

امام جمعه شهرستان ورامین گفت : حضور با شکوه و حماسی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ، دلبستگی آحاد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی را ثابت کرد.

 

 

 

امتیاز کاربران

تروریست تکفیری با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان( عج) در ورامین دستگیر شد.

 

 

 

 

امتیاز کاربران

رئیس ثبت احوال ورامین از آماده باش نیروهای این اداره به منظور خدمت رسانی به مردم جهت شرکت در انتخابات 29 اردیبهشت ماه خبر داد.

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

فرماندار ورامین از بازرسان انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خواست که با قدرت بر رعایت دقیق قانون نظارت داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران