متن خبر

کدخبر:2825
منتشر شده در جمعه, 30 بهمن 1394 04:20
بازدید: 1051
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

سید عبدالله طباطبایی به منظور پیشگیری از تفرق آرا و در جهت حفظ مصالح اصولگرایی از ادامه حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک انصراف داد.

 

به گزارش  ورامین پرس ، متن کامل بیانیه انصراف انتخاباتی سید عبدالله طباطبایی به شرح زیر است:

 
بسمه تعالی
« وَ أعتَصِموا بِحَبلِ اللّهِ جَمِیعًا وَ لَا تَفَرَّقُوا … »
« و همگی بر رشته ی دین خدا چنگ زنید و به راه های متفرّق نروید … »
نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میراث بی بدیل تفکر ژرف اندیش امام راحل عظیم الشأن و حاصل خون هزاران گل عزیز پرپر شده است که حراست واقعی از آن تحت زعامت رهبری حکیم انقلاب ، حداقل وظیفه ی هر انسان آزاده ای در این مرز و بوم است.
از مصادیق حمایت همه جانبه از این گوهر گرانسنگ و شاه بیت اساسی آن یعنی استقلال ، ازادی و جمهوری اسلامی ، شرکت با شکوه  و حماسی در انتخابات بسیار مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند ماه سال جاری است.
اینجانب به عنوان سربازی کوچک از ملتزمین به حفظ این یادگار گرانبهای امام و شهیدان با هدف افزایش مشارکت جوانان نسل انقلاب و نشان دادن جلوه ای از رویشهای انقلاب اسلامی پای به عرصه خطیر کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی در شهرستانهای ورامین ، قرچک ، پیشوا و بخشهای تابعه آن نهاده و مصر به ادامه راه بودم بنا به رصد شرایط واقعی اوضاع موجود ، ورود دیر هنگام به این عرصه و مشورت با عزیزان با تجربه ای که به صدق نیت ایشان ایمان و اعتقاد دارم ضمن نقد و انتقاد نسبت به شرایط موجود ، در راستای ایجاد وحدت و همدلی در این عرصه پیش قدم شده و به منظور پیشگیری از تفرق آرا و در جهت حفظ مصالح اصولگرایی انصراف خود را از ادامه حضور در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی  شهرستان ورامین اعلام نموده و حمایت خود را از جریان منتخب اصولگرایان در جهت تغییر شرایط موجود ابراز می دارم.
امیدوارم دوستان حاضر در صحنه خود را همچون گذشته ملزم به رعایت اخلاق و انصاف در حوزه رقابت بدانند و همواره خدا و شهدای گرانقدر را ناظر بر اعمال خود ببینندتا ان شاء الله حماسه شگرف دیگری در شرایط بی ثبات منطقه ای کنونی رقم زده شود و بتوانیم امانت گرانبهای شهیدان گرانقدرمان را تحت زعامت مقام عظمای ولایت قدرتمندتر حفظ نماییم و در این سال همدلی به چیزی جز تقویت برادری و وحدت فکر نکنیم و خصوصا در انتخابات خبرگان رهبری با شعور و شور شرکت نماییم تا عمود خیمه های نظام مقدس جمهوری اسلامی یعنی ولایت و زعامت امت تقویت حقیقی شود تا ان شاء الله به مثابه گذشته  دشمنان نظام ، انقلاب و  یادگار امام عزیز، مایوس تر از گذشته شوند.
از منتخب نهایی مردم متدین ، انقلابی ، غیور و صبور این سه شهرستان و بخش های تابعه نیز استدعا دارم پی گیر جدی و عملی اختصاص دو کرسی نمایندگی به این حوزه ی انتخابیه پهناور و پر جمعیت باشند تا بتوان بهتر به رفع محرومیت ها اهتمام گماشت.
از همه بزرگوارانی که در این مدت کوتاه به تمام معنا اینجانب را مورد حمایت، همراهی و همفکری قرار داده، خالصانه و خاضعانه قدردانی می نمایم و امیدوارم بتوانم قدردان زحماتشان باشم. ان شاء الله.
این عزیزان ضمن بررسی برنامه ها و عملکرد کاندیداهای محترم موجود به همفکری و همراهی با کاندیدای مورد وثوق جریان اصولگرایی که پایبند به اصول انقلاب اسلامی بوده و اعتقاد به رعایت اخلاق و ایجاد اتحاد و همدلی در جهت حل مشکلات شهرستان و کشور  دارد اقدام نمایند.
از همه دست اندرکاران صدیق و مخلص انتخابات در حوزه های اجرا و نظارت نیز سپاگزاررم. توفیق خدمتگزاران واقعی مردم بزرگ و شریف ایران عزیز را از حق-سبحانه و تعالی- خواستارم.
حق یارتان
سید عبدالله طباطبایی
وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران