متن خبر

کدخبر:3390
منتشر شده در شنبه, 30 بهمن 1395 00:16
بازدید: 678
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

با حکمی از سوی یوسفی فرماندار شهرستان ورامین عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی و انتظامی فرماندار به عنوان رئیس ستاد انتخابات شهرستان ورامین منصوب شد.

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس ، عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان ورامین طی حکمی از سوی یوسفی فرماندار به عنوان رئیس ستاد انتخابات شهرستان ورامین در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراها ی اسلامی شهر و روستا منصوب شد .

در متن این حکم آمده است :

جناب آقای عباسعلی سعیدیان

معاون محترم سیاسی و انتظامی فرمانداری

سلام علیکم

احتراما نظر به سوابق و تجارب جنابعالی به موجب این حکم و با حفظ سمت شما را  به عنوان رئیس ستاد انتخابات شهرستان ورامین در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراها ی اسلامی شهر و روستا منصوب می نمایم .

بدیهی است معاونین ، مدیران ستادی و اجرایی و بخشداران جنابعالی را در انجام مطلوب وظایف محوله در امر خطیر انتخابات یاری خواهند نمود و همه دستگاه ها بر اساس ماده 21 قانون انتخابات ریاست جمهوری وهمچنین قانون تشکیلات ووظایف و انتخابات شوراهای اسلامی ، همکاری همه جانبه را معمول خواهند داشت .

امید است با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) مبنی بر حق الناس بودن رای مردم و سیاست های دولت تدبیرو امید در اجرای قوانین و دفاع از حقوق شهروندان و نامزدها زمینه را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی به منظور برنامه ریزی و جلب مشارکت حداکثری مردم ، مهیا سازید و در اسرع وقت نسبت به سازماندهی و انتصاب مسئولان ذیربط اقدام نمایید .

گفتنی است مجتبی بوربور معاون برنامه ریزی و اداری مالی با حفظ سمت به عنوان  معاون پشتیبانی و خدمات ستاد انتخابات شهرستان ورامین و رضا کارخانه معاون فنی و عمرانی فرمانداری با حفظ سمت به عنوان معاون حمل و نقل، ترافیک و عمران ستاد انتخابات شهرستان ورامین جهت برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهرو روستا منصوب شدند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران