متن خبر

کدخبر:3519
منتشر شده در چهارشنبه, 06 ارديبهشت 1396 22:15
بازدید: 793
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

کانال های تلگرامی تبلیغاتی مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، این روزها مهمان ناخوانده مردم ورامین شده اند که با اجازه و بدون اجازه ، افراد را با خود همراه می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

کانال های تبلیغاتی انتخابات، مهمان ناخوانده این روزهای مردم ورامین

به گزارشورامین پرس، با نزدیک شدن به روز برگزاری انتخابات در 29 اردیبهشت ماه ، بسیاری از طرفداران نامزدهای انتخابات(ریاست جمهوری

و شوراها) و پیش از آغاز رسمی تبلیغات نامزدهای انتخابات شوراها، اقدام به ایجاد کانال ها و گروه های تلگرامی کرده اند و با عضو کردن بدون اجازه مردم، اقدام به تبلیغ له یا علیه نامزدها به ویژه در انتخابات شوراها می کنند.

این کانال های تلگرامی که اغلب با بهره گیری از عنوان حامیان مردمی ، اقدام به تبلیغ برای نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی به ویژه در شهرها می کنند، تلاش دارند که در عرصه فضای مجازی نیز گوی سبقت را از دیگران ربوده و با عضو کردن افراد بیشتر ، محبوبیت نامزد خود را به رخ دیگران بکشند.

ترک کردن گروه های تلگرامی از سوی مردم نیز تلاش تقریبا بیهوده ای است ، چرا که بلافاصله به عضویت گروه و یا کانال و شبکه دیگری در فضای مجازی در می آئید.

حضور بیش از 300 نامزد انتخابات شوراها در شهرستان های ورامین ، قرچک و پیشوا که هر کدام از یک یا چند کانال تبلیغاتی برخوردار هستند، فضای رقابتی گسترده ای را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت : فعالیت تمامی نامزدهای انتخابات و طرفداران آن ها در فضای مجازی به طور کامل رصد شده و با هر گونه بی اخلاقی و عدم پایبندی به قانون برخورد قانونی صورت می گیرد.

عباسعلی سعیدیان افزود: هدف نخست تمامی افراد می باید زمینه سازی برای حضور گسترده آحاد مردم در انتخابات باشد که به طور قطع حضور قاطع مردم در این رویداد مهم سیاسی می تواند با انتخاب افراد اصلح همراه شود.

وی تأکید کرد: نامزدهای انتخابات و طرفداران آنها در فضای مجازی می باید از توهین به افراد و تخریب رقبا پرهیز کرده و به بیان عملکرد نامزد خود بپردازند.

وی اظهار کرد: توهین به دیگران نه در آموزه های دینی و اسلامی ملت ما جای دارد نه اخلاق آن را می پسندد ، رهبر معظم انقلاب نیز بارها به رعایت ادب و حفظ شأن افراد تأکید داشته اند و همه ملزم به رعایت این مهم می باشند.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ، 29 اردیبهشت ماه امسال برگزار می شود.

منبع:ایرنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران