متن خبر

کدخبر:3534
منتشر شده در سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396 01:02
بازدید: 704

مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:

شورای شهر نیاز به دلال ندارد/اهمیت انتخاب اصلح

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تاکید بر اهمیت انتخاب اصلح گفت: شورای شهر دلال نمی خواهد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی ظهر دوشنبه در جمع جانبازان نیروی انتظامی ورامین در سالن کوثر نیروی انتظامی شرق استان تهران طی سخنانی ضمن گرامیداشت مقام جانبازان افزود: جانبازان از همه هستی خود برای دفاع از نظام و انقلاب مایه گذاشتند و جان و سلامتی خود را دادند تا انقلاب سربلند بماند و ایران با عظمت بماند.

وی ادامه داد: حضرت عباس( ع) دارای ایمان و بصیرت بالا بود و درموقع حساس به وظیفه خود عمل کرد و جانبازان مسیر حضرت ابالفضل( ع) را ادامه دادند و اجازه ندادند امام آن ها تنها بماند و در برابر تمام دنیای کفر و نفاق ایستادند و ایران را سربلند کردند.

مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران سپس به انتخابات شوراهای اسلامی اشاره کرد و گفت: سرنوشت  ۴ سال شهرها و روستاها به اعضای شورای اسلامی سپرده می شود، ما دلال در شورای شهر نمی خواهیم که هر روز دنبال پرونده کسی باشد، باید اعضایی وارد شورای شهر شوند که دلسوز مردم بوده و ساده زیست و ولایتمدار باشند

محمودی رای دادن در انتخابات را واجب شرعی دانست و گفت: شرکت نکردن در انتخابات به عنوان رای دادن به امریکا و اسراییل محسوب می شود و هر میزان آراء کم باشد دشمن خوشحال می شود.

وی انتخاب اصلح را نیز بسیار با اهمیت توصیف کرد و گفت: در انتخاب اصلح هم باید دقت کرد، افرادی که در ستاد آن ها به امام رضا( ع) توهین می کنند لیاقت مدیریت نظام اسلامی را ندارد، برخی با ارزش های نظام اسلامی بازی می کنند.

محمودی اضافه کرد: عجیب است افرادی که وعده می دهند اما وعده های خود را انکار می کنند ادعای امنیت کشور ار می کنند و نظامیان را زیر سوال می برند، در حالی که اگر قاسم سلیمانی ها نبودند هرگز امنیت در کشور نبود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران