متن خبر

کدخبر:3610
منتشر شده در جمعه, 12 خرداد 1396 23:42
بازدید: 511
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امام جمعه بخش جواد آباد ورامین گفت: نیاز امروز جامعه اسلامی، ایستادگی بر اصول انقلاب و التزام عملی به اسلام ناب محمدی است.

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس به نقل از ایرنا، حجت الاسلام حسین رضاپور در خطبه های این هفته نماز جمعه بخش جوادآباد ورامین با اشاره به سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) افزود: انقلاب اسلامی ملت ایران با رشادت و از خودگذشتگی امام راحل و پشتیبانی ملت به پیروزی رسید و همگان وظیفه دارند تا در سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، ابعاد شخصیتی ایشان را برای نسل جوان جامعه بازگو کنند.

وی اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان قسم خورده نظام تلاش دارند که انقلاب را از مسیر خود خارج کنند، جامعه به ایستادگی بر اصول انقلاب و بیان صریح مبانی آن، التزام عملی به اسلام ناب محمدی، اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه، ایستادگی در برابر قدرت های استکباری به ویژه شیطان بزرگ، وحدت ملی و حفظ مردمی بودن حکومت نیاز دارد.

حجت الاسلام رضاپور افزود: در اندیشه امام راحل پرهیز از اشرافی گری، حمایت جدی از فقرا و نیازمندان، ساده زیستی مسئولان، دفاع از استقلال کشور و پرهیز از فرهنگ بیگانه غربی موج می زد و به واسطه این اندیشه بود که امروز ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگر به عزت و اقتدار مسیر خود را به پیش می برد.

وی گفت: پس از ارتحال امام راحل، سکان هدایت نظام مقدس جمهوری اسلامی در اختیار فردی قرار گرفت که دوست و دشمن به شجاعت، تدبیر، خلاقیت و هوش، علم، فقاهت و سیاست او اعتراف دارند.

امام جمعه بخش جوادآباد ورامین تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی حاکمی لایق و با تدبیر و سیاستمداری قدرتمند است که سیاستمداران باهوش دنیا مانند پوتین در پیشگاه او زانوی تلمذ و شاگردی می زنند.

وی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران با افتخار می تواند به همه جهانیان و مراکز علمی جهان به خصوص اتاق های فکر و دانشگاه های سیاسی جهان اعلام دارد که اگر راست می گویید یک نفر مانند امام بزرگوار یا رهبر ما تحویل جهان دهید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران