متن خبر

کدخبر:4538
منتشر شده در پنج شنبه, 19 مهر 1397 22:26
بازدید: 34
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت مدینه فاضله‌ای را برای مردم تصویر کرد که دستیابی به آن را ناشی از برجام می‌دانست اما در نهایت به نتیجه‌ای نرسید.

 

به گزارش ورامین پرس؛سیدحسین نقوی حسینی در شانزدهمین هم اندیشی کانون تربیت اسلامی اظهار کرد: نباید اجازه دهیم تریبون‌های ضدانقلاب صدایی برای مطالبات صنفی معلمان باشند. کانون تربیت اسلامی مرجع خوشنام، دینی و مناسبی است تا به عنوان زبان معلمان مطرح شود و می‌توان از طریق آن مطالبات صنفی معلمان را پیگیری و دفاع کرد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه نباید اجازه دهمین ضدانقلابها تریبون معلمان شوند گفت: در حادثه اهواز توانستیم با اطلاع‌رسانی به موقع، ضدانقلاب را خلع سلاح کنیم و بنده اعلام کردم که در این ماجرا ضعف امنیتی داشتیم و رسانه‌های ضد انقلاب این مورد را از جانب من منتشر کردند.

نقوی حسینی ادامه داد: باید مرجع و زبان معلمان باشیم تا آنها به ما مراجعه کنند. معلمان مشکلات معیشتی دارند و سبد بهداشت، تفریح و زیارت آنها خالی است. بنابراین باید از مطالباتشان دفاع کنیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون وقت عافیت‌طلبی و محافظه کاری نیست و باید با تمام توان در میدان حضور داشته باشیم. دولت یازدهم وقتی در کشور مستقر شد تصور می‌کرد مشکلات کشور به دلیل گره بین المللی است و مبنای این تصورات نیز صحبتهای آمریکا و اروپا بود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ایران پای میز مذاکره رفت و نهایتا برجام امضا شد در حقیقت دولت مدینه فاضله‌ای را برای مردم تصویر کرد که دستیابی به آن را ناشی از برجام می‌دانست اما در نهایت به نتیجه‌ای نرسید و برجام تعهدی یک طرفه بود که ما همه موارد را عمل کردیم اما طرف مقابل از توافق بیرون آمد.

منبع : تسنیم

انتهای پیام

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران