متن خبر

کدخبر:4706
منتشر شده در جمعه, 18 آبان 1397 21:29
بازدید: 122
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

امام جمعه موقت ورامین گفت: تبلیغات زهرآگین رسانه های خارجی اثری بر عزم و اراده مردم ندارد

.

 

به گزارش ورامین پرس؛حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین طی سخنانی اظهار داشت: پیامبر اکرم فرموده اند؛ بنگر که تو بهتر از سیاه و سرخ نیستی مگر اینکه رابطه تقوی و برتری بدست آورده باشی لذا باید بدانیم که در وصایا و سفارشات آمده است که دنیا برای مومن زندان است و برای کافر بهشت پس به دنیا و زرق و برق آن نباید دلبسته بود.

محمودی در ادامه با بیان اینکه اگر انسان به فضای دنیا و زوال پذیر بودن آن توجه کند به فکر آخرت نیز خواهد بود افزود: و برخی افراد اگر چه به ظاهر در ناز و نعمت به سر می برند اما باز خود را در مقایسه با آخرت در زندان می بینند.

وی با اشاره به اینکه یکی از گناهان بزرگ افشاگری و همکاری در پخش و گسترش بدی ها یا صفت ها و نقایص شخصی یا شخصیتی افراد است گفت: اگر کسی متظاهر به فسق بود و گناهانش علنی و آشکار بود او خودش حریم ها را شکسته است و یا جرمش به گونه ای است که به جامعه و نظام لطمه و آسیب وارد می کند و باید جاعه هوشیار شود و قابل توجه است.

امام جمعه موقت ورامین در مذمت افشای مسائل افراد بیان داشت: افشای مسائل فردی و خانوادگی افراد به هیچ عنوان جایز نیست و از گناهان بزرگ محسوب می شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم باشکوه ۱۳ آبان اظهار داشت: علیرغم همه تبلیغات زهرآگین که ازبیرون توسط رسانه های مزدور و جیره خوار آمریکا و انگلیس و از درون توسط برخی نفوذیان استکبار در فضای رسانه ای وجود داشت مراسم های عزاداری اهل بیت و همچنین ۱۳ آبان به خوبی و با شکوه هر چه تمام تر برگزار شد لذا همه دشمنان باید بدانند تبلیغات زهرآگین رسانه های خارجی اثری بر عزم و اراده مردم ندارد.

خطیب جمعه ورامین با بیان اینکه مانور بزرگ اربعین به کوری چشم دشمنان به زیبایی هر چه تمام تر به نمایش در آمد گفت: ملت بزرگ ایران و شیعیان جهان در کنار یکدیگر اتحادی را نشان دادند که استکبار جهانی تصورش را هم در سر نمی پروراند لذا دشمنان داخلی و خارجی بدانند که این ملت از اهل بیت و آرمان های مقدس شان دست نخواهند کشید و همواره در کنار رهبری و ولایت خواهند ماند.

منبع :مهر

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران