آخرین اخبار

امتیاز کاربران

با حضور شهردار و رئیس شورای شهر ورامین:

دستور توقف پروژه احداث پل زیرگذر 15 خرداد صادر شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین از متوقف شدن پروژه احداث پل زیرگذر 15 خرداد، به دلیل مشکلات فنی متعدد خبر داد و گفت: دستور توقف با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر ورامین صادر شد.

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ساخت پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد در مدت ۶ ماه بیان داشت: بنا به گفته دست‌اندركاران راه‌آهن اگر این پروژه در دولت دهم انجام می‌شد ۳ سال به طول می‌انجامید.

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تاخیر در احداث زیرگذر راه‌آهن ورامین ربطی به مسائل شهری و شهرداری ندارد، گفت:‌ وزیر راه و شهرسازی سه بار وعده ساخت و تکمیل این پروژه را داده ولی هنوز این وعده‌ها عملی نشده است.

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

تهران-ایرنا- مدیر پروژه و ابنیه ریل های کشور گفت: ابنیه مورد نیاز اجرای کامل قطار شهری ورامین تا یکماه آینده به بهره برداری می رسد.

 

 

 

 

امتیاز کاربران

مدیر کل راه آهن استان تهران در جمع مردم ورامین با بیان اینکه زیر گذر قبلی تا هفته آینده باز می شود، گفت: رفع معارض وظیفه راه آهن نیست.

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

درجلسه بررسی و رفع مشکلات و موانع احداث و بازگشایی پل های پانزده خرداد ، قاسم آباد و امام رضا (ع) شهرستان ورامین کارخانه معاون عمرانی فرمانداری ورامین بر تسریع تکمیل پروژه های شاخص عمرانی شهرستان تاکید کرد .

 

 

امتیاز کاربران

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس مطرح کرد:

کوتاهی وزارت راه درباره جاده مرگ/کشته شدن ده ها نفر در محور آبباریک

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس گفت: مسئولان منطقه ای پیگیری های لازم را برای تعریض جاده آبباریک انجام داده اند اما کوتاهی ها و بی تحرکی ها از سوی وزارت راه و شهرسازی است

 

امتیاز کاربران

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ، چندین طرح عمرانی در مناطق مختلف شهرستان ورامین افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

امتیاز کاربران

فرماندار ورامین گفت: توسعه کشت گلخانه ای به بهره وری مصرف انرژی بویژه آب کشاورزی کمک شایانی می کند.

امتیاز کاربران

مدیرکل امور روستایی استانداری تهران تهران با حضور در شهرستان ورامین از روستاهای عبدل اباد و احمد اباد بخش مرکزی ورامین بازدید کرد.

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

خبر ویژه
سایت خبری خبر ویژه
ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
قرچک انلاین
پایگاه خبری قرچک انلاین
ورامین سیتی
پورتال جامع شهرستان ورامین