متن خبر

کدخبر:3121
منتشر شده در پنج شنبه, 31 تیر 1395 01:14
بازدید: 697
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه شهردار ورامین از پروژه عمرانی طرح فاضلاب خیابان شهید رجایی بازدید کرد.به گزارش ورامین پرس، در این بازدید که معاون فتی مهندسی و مدیر طرح فاضلاب شرکت حضور داشتند از نزدیک مراحل اجرایی لوله گذاری خطوط جمع آوری فاضلاب و نکات ایمنی طرح و شروع همزمان اصلاح خطوط اصلی توزیع آب این منطقه مورد ارزیابی بازدید کنندگان قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در حاشیه این بازدید طی سخنانی در خصوص طرح فاضلاب خیابان شهید رجایی  اظهار داشت: در اجرای این طرح ۱۰۰۰متر خطوط جمع آوری فاضلاب در اقطار ۴۰۰،۵۰۰و ۶۰۰میلیمتری و همچنین نزدیک به دو کیلومتر شبکه فرعی فاضلاب و  اجرای همزمان خط اصلی توزیع ۴۰۰میلیمتری آب و خطوط فرعی این منطقه که در مرکز شهر قرار دارد اجرا می شود.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با بیان این مطلب که در اجرای طرح فاضلاب، همکاری و مساعدت شهرداری در قالب طرح مدیریت واحدشهری امری الزامی است، خاطرنشان کرد: مطابق برنامه ریزی انجام شده و با اقداماتی که از سوی این شرکت صورت گرفت کلیه خطوط آب و فاضلاب و انشعابات این مسیر مطابق مطالعات مصوب در مدت زمان کمتر از ۲ماه خبر داد و با اجرای این طرح، مشکل دیرینه توزیع آب در مناطق مرکزی ورامین مرتفع شد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با اشاره به این که دفع غیر بهداشتی فاضلاب سبب آلودگی های زیست محیطی می شود خواستار تامین اعتبارات عمرانی  و مساعدت مسئولین جهت تسریع در اجرای طرح فاضلاب شهر ورامین شد.

مهندس کارگری افزود: برای تسریع در اجرای طرح فاضلاب ورامین برنامه ریزی و پیش بینی هایی انجام شد تا با تنوع بخشی منابع مالی و استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی در احداث تصفیه خانه و ظرفیت قانونی ماده ۵۶برای اجرای بخشی از خطوط اصلی در برنامه ششم توسعه این طرح تکمیل و به بهره برداری برسد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران