متن خبر

کدخبر:3129
منتشر شده در جمعه, 01 مرداد 1395 20:20
بازدید: 735
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رئیس اداره برق شهرستان ورامین با اشاره به اینکه افزایش مصرف برق در روزهای اخیر موجب قطع شبکه و بروز خاموشی در برخی مناطق شهرستان شده، از عموم مشترکان خواست تا با صرفه جویی و کاهش مصرف شرایط برای تامین برق مصرفی شهرستان را در فصل تابستان فراهم کنند

به گزارش ورامین پرس ،محسن منصوری یگانه روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: قطعی برق روزهای اخیر در برخی از مناطق شهر ورامین به دلیل کمبود نیروی برق در نیروگاه اعمال شده که با صرفه جویی در مصرف برق ، از میزان این خاموشی ها کاسته می شود.
در روزهای اخیر برق برخی از مناطق شهر ورامین از جمله بلوار شهید باهنر ، خیابان سیلو ،مجتمع ادارات و خیابان مسجد جامع به صورت نوبتی قطع شده است.
رئیس اداره برق شهرستان ورامین اظهار کرد: گرم شدن دمای هوا و افزایش مصرف برق در روزهای اخیر باعث شده تا شهرستان ورامین ملزم به رعایت خاموشی به میزان 25 مگاوات شود که این امر به صورت نوبتی در مناطق مختلف شهرستان اعمال می شود.
وی تصریح کرد: چنانچه مشترکان شهرستان ورامین در مصرف برق صرفه جویی کنند به طور قطع شاهد رفع مشکل و تامین برق موردنیاز تمامی مشترکان در طول فصل تابستان خواهیم بود.
منصوری یگانه افزود : خاموش کردن لامپ های اضافی و وسایل برقی غیر ضروری، استفاده نکردان از پمپ های آب به صورت مستقیم بر روی لوله آب و توجه به رعایت مصرف در زمان اوج بار(پیک مصرف برق) نقش موثری در این زمینه برای رفع مشکل تامین برق مصرفی مشترکان دارد.
شهرستان ورامین در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران