متن خبر

کدخبر:3162
منتشر شده در پنج شنبه, 14 مرداد 1395 22:42
بازدید: 568
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

بخشدار مرکزی شهرستان ورامین گفت: اهمیت به روستاها از اولویت‌های این بخشداری طی ماه‌های گذشته بوده و در دولت تدبیر و امید، توجه دوچندانی به پیشرفت روستاها شده است.

به گزارش ورامین پرس، نخستین سفر روستایی در حوزه بخش مرکزی و دومین سفر روستایی در شهرستان ورامین با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار، مصطفی حیدری بخشدار مرکزی، مجتبی بوربور، رضا کارخانه و فرامرز تاجیک معاونان برنامه ریزی، عمرانی و سیاسی فرمانداری به همراه جمعی از رؤسای برخی ادارات شهرستان ورامین به مقصد روستای کلاته ورامین انجام شد.

دهیار کلاته در ابتدای این بازدید و بررسی مشکلات این روستا در مسجد امام حسین(ع) قاسم مرادی، با اشاره به عملکرد مناسب بخشداری مرکزی ورامین طی ماه‌های گذشته، از زحمات مسئولان مربوطه تقدیر و تشکر کرد و خواستار رسیدگی به برخی مشکلات قدیمی در این روستا شد.

بخشدار مرکزی شهرستان ورامین نیز در این بازدید گفت: تاکنون اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان در روستای کلاته هزینه شده است که از اهم آن ها می توان به 7000 متر مربع آسفالت، یک هزار و 373 متر جدول گذاری و احداث خانه بهداشت اشاره کرد.

مصطفی حیدری افزود: پیگیری صدور سندهای اهالی و به خصوص کشاورزان از دیگر فعالیت های انجام شده در این روستا محسوب می شود که بیش از 80 درصد مشکلات مربوط به اسناد مالکیت در این روستا مرتفع شده است.

وی با اشاره به این‌که یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید، ثبات امنیت در کشور بوده، اظهار داشت: در دولت یازدهم توجه مناسبی به روستاها شده است که این مسئله به وضوح در ورامین قابل رویت است و ما شاهد پیشرفت روز افزون روستاها در منطقه هستیم چرا که توجه به ارتقای روستاها از اولویت‌های بخشداری مرکزی شهرستان طی ماه‌های اخیر بوده است.

بر پایه این گزارش، در ادامه این سفر و بررسی مشکلات، معتمدان محلی به برخی مشکلات این روستا اعم از عدم دسترسی برخی اهالی به خط تلفن ثابت، مشکلات مربوط به طرح هادی روستا و مسکن روستاییان، زمین های اوقافی و همچنین ایجاد زمین فوتسال پرداخته شد که مدیران و معاونان ادارات مربوطه در خصوص این مشکلات و راه حل‌های آن‌ها توضیحاتی به فرماندار و بخشدار مرکزی ورامین ارائه کردند.

فرماندار شهرستان ورامین نیز در این سفر، بر تسریع در حل مشکلات باقی مانده تأکید کرد و خواستار رسیدگی فوری به مشکلات مطرح شد.

محمدرضا یوسفی در ادامه، با بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی روستای کلاته، در جریان روند پروژه‌های این روستا نیز قرار گرفت.

گفتنی است، روستای کلاته دارای 430 خانوار و جمعیتی بالغ‌ بر 2 هزار نفر شامل یک هزار و 300 نفر رسمی و 700 نفر مهاجر است که از روستاهای واقع در بخش مرکزی شهرستان ورامین محسوب می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران