متن خبر

کدخبر:3285
منتشر شده در سه شنبه, 04 آبان 1395 17:56
بازدید: 1046
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیرکل امور روستایی استانداری تهران تهران با حضور در شهرستان ورامین از روستاهای عبدل اباد و احمد اباد بخش مرکزی ورامین بازدید کرد.

 

به گزارش ورامین پرس ،در این بازدید بخشدار مرکزی ورامین ،امیرحسین خسروی دهیار روستای عبدل اباد و منصور تاجیک دهیار روستای احمد اباد سلیمانی راد مدیر کل امور روستایی استانداری را همراهی کردند.
سلیمانی راد  مدیر کل امور روستایی  استانداری تهران در این بازدید گفت:بزودی و با هماهنگی معاونت فنی استانداری تهران  نقشه توسعه روستایی و شاخصهای توزیع اعتبارات تدوین و ابلاغ خواهد شد.
وی طرح هادی روستای و اجرای ان را مهم دانست و افزود:برنامه های روستا و بخشداری باید در راستای طرح هادی انجام شود و در این روستاها نیز برهمین اساس پروژه ها انجام می شود.


بخشدار مرکزی  ورامین نیز در این بازدید روستایی گفت:حجم کار در روستاهای بخش مرکزی حمایت بیشتر استانداری از دهیاران را میطلبد  و نیروی انسانی ، ماشین الات ، اعتبارات و توجه به توزیع عادلانه امکانات از سوی استانداری میتواند موجبات توسعه روستاهارا فراهم آورد.
وی تاکید کرد :لزوم بازنگری در طرحهای هادی روستایی با توجه به رشد جمعیت و تغییر سرانه های موجود امری ضروریست و بخشداری مرکزی ورامین خواستار تسریع در الحاق زمینهای مناسب به بافت روستایی است.

منصور تاجیک دهیار احمد آباد در بازدید مدیر کل و جلسه بررسی مشکلات روستا گفت:اداره ورزش و جوانان در خصوص مسائل ورزشی و زمینهای موجود در روستا در جهت استفاده بهینه در امر ورزش، همکاری لازم را نداشته و ما از این وضعیت به شدت گله مند هستیم.
امیر حسین خسروی دهیار عبدل آباد نیز گفت:دهیاری عبدل آباد با توجه به جمعیت ساکن در آن نیاز مبرم به تخصیص بودجه جهت ساختمان دهیاری دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران