متن خبر

کدخبر:3368
منتشر شده در شنبه, 16 بهمن 1395 12:08
بازدید: 788
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ، چندین طرح عمرانی در مناطق مختلف شهرستان ورامین افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در این مراسم  طرح هادی روستای خالد آباد و شبکه تلفن ثابت روستاهای ظهیرآباد و جعفرآباد جنگل مورد بهره برداری قرار گرفت.
فرماندار ورامین در این مراسم  گفت : همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ، 48  پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 126 میلیارد و 575 میلیون تومان شامل طرح های جهاد کشاورزی ، آبفا ، آموزش و پرورش ، بنیاد مسکن ، مخابرات ، صنعت ، معدن و تجارت و راه و شهرسازی در مناطق مختلف شهرستان ورامین افتتاح می شود.

محمدرضا یوسفی افزود : با بهره برداری از این طرح ها ، 547 فرصت شغلی مستقیم جدید در شهرستان ورامین ایجاد می شود.
وی بیان داشت : دهه مبارک فجر ، بهترین زمان برای اطلاع رسانی از خدمات نظام است و مسئولان وظیفه دارند تا به منظور امیدبخشیدن به جامعه ، این خدمات را اطلاع رسانی کنند.
وی گفت : در طول فعالیت دولت یازدهم ، بیش از 520 میلیارد تومان به منظور توسعه و پیشرفت به شهرستان ورامین اختصاص یافته است.
وی افزود: دولت یازدهم تا کنون 170 میلیارد تومان جهت اجرای 36 کیلومتر خط انتقال پساب تصفیه شده جنوب تهران به دشت ورامین ، 28 میلیارد تومان برای احداث پل امام رضا(ع) و80 میلیارد تومان برای زیر گذر 15 خرداد به منظور اجرای قطار شهری تهران – ورامین – گرمسار ، 40 میلیارد تومان برای ایستگاه راه آهن ورامین ، 43 میلیارد تومان برای تعریض جاده ورامین – آبباریک – چرمشهر و 20 میلیارد تومان برای پروژه فاضلاب ورامین اختصاص داده است.
یوسفی اظهار امیدواری کرد در سایه تلاش های دولت و همراهی و همدلی مردم و مسئولان شهرستان ورامین ، شاهد رشد و پویایی هر چه بیشتر این منطقه باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران