متن خبر

کدخبر:3436
منتشر شده در جمعه, 20 اسفند 1395 17:55
بازدید: 611
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

درجلسه بررسی و رفع مشکلات و موانع احداث و بازگشایی پل های پانزده خرداد ، قاسم آباد و امام رضا (ع) شهرستان ورامین کارخانه معاون عمرانی فرمانداری ورامین بر تسریع تکمیل پروژه های شاخص عمرانی شهرستان تاکید کرد .

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس ،جلسه بررسی و رفع مشکلات احداث و بازگشایی پل های پانزده خرداد ، قاسم آباد و امام رضا (ع) شهرستان ورامین به ریاست کارخانه معاون عمرانی فرمانداری ورامین و باحضور معاون مدیرکل راه آهن استان تهران ،مسوولین محلی ، نمایندگان شهرداری در محل فرمانداری برگزار و بر تسریع تکمیل پروژه های شاخص عمرانی شهرستان تاکید شد .

کارخانه گفت: این اقدامات عمرانی گام مهمی در راستای ارائه خدمات مفید به شهروندان است و می بایست دقت بیشتر در اجرای این پروژه صورت گیرد.

وی خواستار نظارت بیشتر دستگاه‌ها بر ساخت وساز استاندارد و تکمیل پروژه‌های عمرانی شد و تصریح کرد: دستگاه‌های ناظر نظارت بیشتری بر پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی داشته باشند زیرا طرح های خوبی در حال اجراست که با تکمیل و بهره برداری از آنها شاهد شکوفایی و رشد این منطقه خواهیم بود .

وی در این جلسه خواستار تسريع بخشیدن در تکمیل پروژه ها شاخص عمرانی شد و بر لزوم همکاری دستگاه‌های خدمات ‌رسان (آب، برق، گازو تلفن) برای اتمام هر چه سریعتر پروژه ها تاکید کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران