متن خبر

کدخبر:3488
منتشر شده در جمعه, 25 فروردين 1396 12:58
بازدید: 513
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیر کل راه آهن استان تهران در جمع مردم ورامین با بیان اینکه زیر گذر قبلی تا هفته آینده باز می شود، گفت: رفع معارض وظیفه راه آهن نیست.

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس، علیرضا شاکری، عصر امروز پنجشنبه ۲۴ فروردین ۹۶ در جمع مردم منطقه « باغ صالح» ورامین گفت: قسمتی از پروژه هایی که مربوط به قطار حومه ای است باید از حساب شهر و شهرداری تامین شود و هزینه همه این پروژه ها با راه آهن نیست.

وی با بیان مشکلات دیگر موجود در پروژه زیر گذر باغ صالح ورامین، ادامه داد: عملیاتی مانند انتقال لوله های گاز و لوله های آب در این پروژه اهمیت دارد که باید انجام شود تا احداث زیرگذر ۸ متری و دو طرفه را اجرا کنیم.، اجرای یک پروژه مقدمات متعددی دارد که هنوز فراهم نشده است.

مدیر کل راه آهن استان تهران رفع معارض را از دیگر مشکلات احداث پروژه زیر گذر ۸ متری دانست و افزود: رفع معارض جزو وظایف راه آهن نبوده و مسئولین شهری باید این اقدام را انجام می دادند و این عوامل همه با هم سبب تاخیر در اجرای پروژه شده است.

وی به «مهر» گفت: تا دوشنبه هفته آینده زیرگذر دو متری که قبلاً نیز بوده است باز می شود و باز کردن مابقی مسیر برای زیر گذر ۸ متری در آینده انجام می شود.

بر اساس این گزارش، مردم باغ صالح ورامین، ظهر امروز در اعتراض به عدم وجود مسیر عبوری بین این منطقه و دیگر نقاط شهر اقدام به بستن مسیر راه آهن تهران- مشهد به مدت بیش از یک ساعت کردند که با حضور معاون فرمانداری ورامین این مسیر باز شد.

``

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران