متن خبر

کدخبر:3568
منتشر شده در پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396 00:22
بازدید: 504
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ساخت پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد در مدت ۶ ماه بیان داشت: بنا به گفته دست‌اندركاران راه‌آهن اگر این پروژه در دولت دهم انجام می‌شد ۳ سال به طول می‌انجامید.

 

 

 

 

 

به گزارش ورامین پرس به نقل از خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی در حاشیه بازدید از زیرگذر ۱۵ خرداد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: منطقه جنوب غرب و جنوب شرق تهران به لحاظ جمعیت و ترافیك از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این رو هدفی كه بنده طی این مدت ترغیب كرده و می‌كنم اتصال ریلی مردم منطقه به مركز تهران است.

وی افزود: خوشبختانه این پروژه انجام شده و خطوط سوم و چهارم راه‌آهن نیز در دست اجرا قرار دارد تا اتصال گرمسار-ورامین-پاكدشت به سمت تهران برقرار شود.

آخوندی پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد را یكی از پروژه‌های مهم خواند و گفت: ۴ خط گرم راه‌آهن مانند تهران-مشهد هر ۱۰ دقیقه یكبار از روی آن عبور می‌كنند و در بخش جاده‌ای نیز پروژه در مرحله نهایی قرار دارد و هم‌اكنون در حال تهیه مقدمات آسفالت آن هستیم.

وزیر راه و شهرسازی تصریح كرد: سرعت اجرای این پروژه اقدام بسیار بزرگی محسوب می‌شود زیرا به قول مسئولان راه‌آهن اجرای چنین پروژه‌ای اگر در دوره قبل انجام می‌گرفت، ۳ سال به طول می‌انجامید.

وی با اشاره به زمان تحویل پروژه تاكید كرد: نمی‌خواهم به مردم قول واهی دهم لذا این پروژه سر موعد افتتاح می‌شود و مورد استفاده مردم قرار می‌گیرد.

این مقام مسئول خاطرنشان كرد: زیرگذر ۱۵ خرداد برای مردم ورامین، شركت راه‌آهن، حوزه شهری و ارتقای ایمنی و حوزه ریلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران