متن خبر

کدخبر:3595
منتشر شده در چهارشنبه, 10 خرداد 1396 00:16
بازدید: 373
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران بر اتمام هر چه سریعتر پروژه تعریض مسیر ورامین – آبباریک - چرمشهر تأکید کرد.

 

 

 

 

به گزارش  ورامین پرس به نقل از ایرنا ، نادر محمدرزاده روز سه شنبه در بازدید از روند اجرای پروژه تعریض مسیرورامین – آبباریک گفت : پروژه مهم تعریض مسیر ورامین – آبباریک - چرمشهر که این شهرستان را به مسیر قم – گرمسار متصل می کند از دولت دهم در دستور کار قرار گرفت که به دلایل متعدد از جمله کمبود اعتبارات اجرای آن با تأخیر مواجه شد.

وی افزود : با تلاش های صورت گرفته در دولت یازدهم ، بخشی از این پروژه اجرا و عملیات اجرایی آن انجام شد ولی سرعت پیشرفت کار مطلوب نبود که با تمهیدات لازم ، زمینه اجرای هر چه سریعتر آن فراهم شده است.

وی بیان کرد : مهمترین مشکل در اجرای هفت کیلومتری ابتدایی این پروژه از ورامین تا روستای آبباریک معارضینی است که فرمانداری ورامین و بخشداری جواد آباد می باید نسبت به رفع آن اقدام کنند.

محمدزاده تصریح کرد: با توجه به این که در دو طرف این مسیر ، اراضی کشاورزی وجوددارد لازم است تا با همفکری کشاورزان ، مسیرهایی برای عبور آب از زیر این جاده در نظر گرفته شود تا آبیاری اراضی با مشکل مواجه نشود

وی گفت : به منظور سهولت تردد احشام و دام ها از عرض جاده لازم است که زیر گذری در محلی خاص از جاده در نظر گرفته شده و عملیات احداث آن اجرا شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران افزود : مسئولان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران تلاش دارند با بهره گیری از پیمانکار قوی ، هر چه سریعتر اجرای این پروژه را به اتمام رسانده و از مشکلات تردد خودروها در این محور بکاهند.

وی بیان کرد: فاز دوم این پروژه از روستای آبباریک تا مسیر قم – گرمسار در حوزه فعالیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران قرار دارد که لازم است با بررسی وضعیت این محور ، عملیات تعریض در این بخش ازمسیر نیز آغاز شود.

مسیر ورامین – آبباریک – چرمشهر به طول 25 کیلومتر بخش مرکزی ورامین را به محور قم – گرمسار و شهرک صنعتی چرمشهر متصل می کند.

در طول این مسیر روستاهای آبباریک ، دمز آباد و اراضی کشاورزی بسیاری واقع شده است.

تردد خودروهای سنگین در این مسیر باعث بروز حوادث متعددی شده که بسیاری از آن ها به فوت سرنشینان خودروها منجر شده است.

ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران