متن خبر

کدخبر:3611
منتشر شده در جمعه, 12 خرداد 1396 23:48
بازدید: 460
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

افتتاح رسمی پل زیرگذر 15ذخرداد ورامین بعد از انجام اقدامات تکمیلی با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد شد.

 

 

 

 

 به گزارش ورامین پرس به نقل از خبرگزاری برنا ، ساعت 4 صبح امروز موانع  خیابان بلوار شهید قدوسی  ورامین جهت ورود خودرو ها به زیرگذر 15 خرداد ورامین برداشته شد تا بنا بر انچه که مسئولان ورامین اعلام کردند فعلا مردم بتوانند از این زیر گذر برای کاهش ترافیک استفاده کنند.

  پروژه ساخت زیرگذر 15 خرداد ورامین داستان عجیبی را در 6  ماه  گذشته  داشته است  پروژه ای  که به اجبار برای افزایش خطوط راه اهن در حوزه شهر ورامین جایگزین پل 15 خرداد شد که بر روی ریل راه اهن شرق کشور وجود داشت.

همچنین این پل خاکی روی ریل راه اهن ساخته شده بود و عملا شهر ورامین را به دو بخش تقسیم کرده بود و مردم کارخانه قند را در یک بن بست محصور کرده بود .

 ابتدا که وزیر راه در دیماه سال گذشته  دستور اجرای زیر گذر را صادر کرد  شورای شهر ورامین اجازه تخریب پل  را نداد و  مدعی شد باید  ابتدا راه های جایگزین ایجاد شود و سپس تخریب پل اغاز شود

 با حل اختلافات تخریب پل اغاز شد و با ایجاد دو مسیر موقت مردم شاهد حذف پل و  جایگزینی زیر گذر بودند و در این میان برای اولین بار  در ورامین هم  شاهد تابلوی روز شمار  برای یک پروژه هم بودند.

 در حالی اعداد روزهای تابلو کمتر می شد که  هیچ اثری از رشد محسوس پروژه مشاهده  نشد و عاقبت  تابلوی روز شمار عدد  صفر را نشان داد اما پروژه افتتاح نشد.

 گفتنی است پیمانکار که  1 ماه تاخیر در افتتاح پروژه داشت با نصب بنر  به مردم وعده داد تا 3 خرداد 96 زیر گذر را افتتاح  کند اما  این بار شهرداری  مانع اجرای پروژه شد  چرا که اعتقاد داشت  مجری پروژه سرعت را فدای کیفیت کرده است.

شهرداری  در چند مورد حق داشت چرا که رمپ ها و دور برگردان های بالای زیر گذر اصلا استاندار نبود و اسفالت هم بدون زیرسازی در حال انجام بود و هر شهروندی متوجه می شد که  سرعت فدای کیفیت شده است .

 در هر صورت با دستور فرماندار ورامین  بار دیگر پروژه اغاز شد و در حالی صبح امروز مسیر  بر روی خودروها باز شد که هنوز  رو گذر ها و رمپ ها اماده نیست و حتی کارگران در حال کار عمرانی هستند.

 فرماندار ورامین و شرکت راه اهن با انتشار اطلاعیه های این بازگشایی را افتتاح ندانستند و فقط کاهش بار ترافیکی  خیابان شهید قدوسی را عامل بازگشایی اعلام و افتتاح رسمی را منوط به امده سازی کامل و حضور مسئولن کشوری دانستند.

روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در این  اطلاعیه ضمن قدردانی از همراهی مردم شهیدپرور ورامین در احداث پل زیر گذر ۱۵ خرداد از مهیا شدن امکان عبور و مرور از این پل به منظور رفاه حال و تسهیل شرایط از تاریخ ۱۲ خردادماه سالجاری خبرداد.

دراین اطلاعیه آمده است؛ با توجه به اتمام عملیات احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد در شهرستان ورامین ضمن قدر دانی و تشکر از همراهی و صبوری مردم شهید پرور ورامین در طول اجرای این پروژه، به منظور تسهیل در عبور و مرور مردم منطقه و رفاه حال این عزیزان از تاریخ ۱۲ خردادماه سالجاری نسبت مهیا شدن امکان عبور و مرور از این پل زیرگذر خواهد کرد .

 افتتاح رسمی این پل زیرگذر بعد از انجام اقدامات تکمیلی با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد شد.

 در هر صورت پروژه ای که می توانست  افتخار مسئولان ورامین باشد و حتی  ان را به نام خودشان مصادره کنند این روزها هیچ کس از جمله شهرداری و فرمانداری و حتی خود مجری طرح  به دلیل اشکالات فنی و عمرانی حاضر نمی شوند افتخارش را بر عهده بگیرند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران