متن خبر

کدخبر:3579
منتشر شده در سه شنبه, 02 خرداد 1396 22:42
بازدید: 559
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مراسم جشن پیروزی دکتر روحانی و شکرگزاری حماسه حضور در ورامین به همت حامیان دولت در ورامین برگزار شد.

 

 

 

 

 به گزارش  ورامین پرس  به نقل از خبرگزاری برنا از استان تهران ، مراسم جشن پیروزی دکتر روحانی  در شهرستان ورامین به همت جمعی از اصلاح طلبان و  اعتدال گرایان در سالن شهید گلعباسی شهرستان ورامین برگزار شد.

 این مراسم که با حضور بیش از 3 هزار نفر از جوانان و عموم مردم ورامین برگزار شد، با همکاری کامل نیروی انتظامی و سایر نهادها و ارگان ها همراه بود و مردم در ارامش کامل حماسه 29 اردیبهشت را جشن گرفتند.

 در این مراسم رضا دهقان مدیر روابط عمومی ستاد دکتر روحانی در ورامین و قرچک طی سخنانی گفت:هدف اصلی همه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سربلندی کشور و حضور پرشور مردم در انتخابات بود و مردم در نظام اسلامی ازاد بودند بین دو تفکر  برای اداره کشور از طریق صندوق رای یکی را انتخاب کنند.

 وی افزود: مردم ایران با اتخاب دکتر حسن روحانی بار دیگر به منش و شیوه اعتدال رای دادند و تاکید داشتند که از افراط و تفریط خسته شدند و حاضز نیستند به گذشته برگردند

 دهقان حمایت مردم در ادامه کار دولت را مهم دانست و افزود: مردم باید مانند چهار سال گذشته بار دیگر دولت را یاری کنند و البته دولت اقای روحانی نیز از حقوق عامه مردم صیانت کنند و به موضوعات اقتصادی توجه بیشتری داشته باشد.

 در این مراسم برخی دیگر از فعالین سیاسی و فرهنگی ورامین سخنرانی کردند و برنامه های متنوعی نیز اجرا شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران