متن خبر

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

قهرمان تکواندو بازی‌های آسیایی گفت: امیدوارم در این دوره از جام‌ جهانی نیز به تیم شهرداری ورامین که حکم تیم ملی را دارد کمک شود و بهترین نتیجه را کسب کنیم

 

.

 

به گزارش ورامین پرس؛میرهاشم حسینی  گفت در خصوص حضور خود به عنوان یارکمکی تیم شهرداری ورامین در مسابقات جام جهانی گفت: من منتظر بودم تا لیست نفرات فینال گرندپری اعلام شود تا در این مسابقات حضور داشته باشم و قرار بود چون به استاد خانلرخانی قول داده بودم، بعد از این مسابقات در جام جهانی نیز تیم شهرداری ورامین را همراهی کنم. متاسفانه با عدم محاسبه امتیازات بازی های آسیایی اندونزی، امکان حضور در فینال گرندپری را پیدا نکردم و دقیقا با یک اختلاف در جایگاه ۱۷رنکینگ قرار گرفتم و از مسابقات فینال گرندپری جا ماندم تا به راحتی شهرداری را همراهی کنم.

وی در خصوص مصدومیت خود عنوان کرد: در این مدت به مصدومیت خود رسیدگی و MRI نیز انجام دادم. قرار است جواب خود را امروز(جمعه) دریافت کنم، هر چند که فکر می کنم مشکل خاصی ندارم و برای راحت شدن خیالم MRI انجام دادم.  من در زانوی خود درد دارم اما به گونه ای نیست که نتوانم مبارزه کنم.

قهرمان بازی های آسیایی اندونزی در خصوص حضور در مسابقات جام جهانی و تجربه خود از مسابقات تیمی گفت: قرار بود سال گذشته  در مسابقات جهانی با تیم دانشگاه آزاد حضور داشته باشم اما مشکلات خانوادگی مانع اعزام من شد. بعد از رقابت های جام جهانی در مسابقات گرنداسلم تیمی شرکت کردم که دقیقا به شیوه مسابقات جام جهانی بود. خدا را شکر در مسابقات گرنداسلم خیلی تیم دانشگاه آزاد را کمک کردم و با بیشترین امتیاز بازیکن کلیدی این تیم بودم. امیدوارم در این دوره جام جهانی نیز به تیم شهرداری ورامین که حکم تیم ملی را دارد کمک و بهترین نتیجه را کسب کنیم.

میرهاشم حسنی در خصوص اینکه شهرداری ورامین توانایی تکرار قهرمانی سال گذشته را خواهد داشت، گفت: کار خیلی سخت شده است. در جام جهانی تیم های روسیه و کره جنوبی حضور دارند که از بازیکنان خوبی در ترکیب خود بهره می ببرند. ما هم تمام سعی و تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در امارات از  آبرو و اعتبار تکواندو ایران در مسابقات جام جهانی دفاع کنیم.

وی در خصوص سوء تفاهماتی که در خصوص مصاحبه او و گلایه هایش علیه نماینده مردم میانه ایجاد شده بود، گفت:  من در مصاحبه گذشته خود به خاطر عدم توجه نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی به قهرمان این شهر صحبت هایی انجام دادم و به هیچ عنوان منظورم فرماندار میانه و مردم این شهر نبودند. من خاک پای مردم میانه هستم و از مشایخی فرماندار میانه نیز به خاطر توجه به ما  تشکر می کنم.

قهرمان بازی های آسیایی اندونزی خاطر نشان کرد: گلایه های من در  مصاحبه گذشته از نماینده های مجلس شهر میانه بود که هیچ کاری برای ما انجام ندادند. به هیچ عنوان روی صحبت های من با فرماندار میانه نبود و تمام گلایه هایم از نماینده های میانه در مجلس شورای اسلامی بود. از فرماندار میانه باز هم به خاطر تمام زحمت های که برای من کشیدند تشکر می کنم.

میرهاشم حسینی: قسم می خورم در مسابقه بعدی «دائی هون لی» را شکست بدهم

منبع: تسنیم

انتهای پیام

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران