متن خبر

کدخبر:4211
منتشر شده در دوشنبه, 15 مرداد 1397 22:24
بازدید: 295
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: بیمه خبرنگاران و مسائل فرهنگی این قشر در کمیسیون فرهنگی مطرح است.

 

 

به گزارش ورامین پرس؛حجت الاسلام احمد سالک صبح دوشنبه با حضور در نشست خبری و تجلیل از اصحاب رسانه که در نیروی انتظامی شهرستان ورامین برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: نیروی انتظامی باید تراز انقلاب اسلامی، اسلام ناب، تراز رهبری و فرماندهی و تراز ملت مقاوم باشد.

دشمن تلاش داشت نیروی انتظامی را تضعیف کند

سالک با بیان اینکه دشمن تلاش داشت نیروی انتظامی را تضعیف و تطمیع کند گفت: شاهد هستیم که در چند روز اخیر تعدادی از عزیزان انتظامی مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، در غائله خیابان پاسداران به شهادت رسیدند و مایه افتخار ملت شدند که جای تقدیر و افتخار دارد.

بیمه خبرنگاران و مسائل فرهنگی این قشر در کمیسیون فرهنگی مطرح است

وی در ادامه بیان داشت: در بحث خبر و خبرنگاری چند نکته در شخصیت خبرنگار محتوا و مخاطب بسیار اهمیت دارد، فرماندار باید شخصیتی داشته باشد، که با اطلاع رسانی خود در جهت ارتقا مخاطبین تلاش کند و نگاه ما به خبرنگار، نگاه شخصیتی عالم، آگاه و دوست و دشمن شناس است، خبرنگار در چارچوب قانون اساسی و با شجاعت و قاطعیت کار می کند، در انتقال اطلاعات باید شفافیت داشته باشد، این امر سبب ارتقا سطح فرهنگی جامعه خواهد شد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به بیمه خبرنگاران گفت: مباحثی در خصوص بیمه خبرنگاران و مسائل فرهنگی این قشر در کمیسیون فرهنگی مطرح است که امیدواریم به نتیجه برسد.
خبرنگار باید شفاف و واقع گو باشد، خبر باید ایجاد امید کند، خبرنگار باید به مردم هوشیاری دهد.

وی اظهار داشت: در مبحث خبر تولید محتوا بسیار اهمیت دارد، ما در کشور ۱۱ میلیون حاشیه نشین داریم که بستر رشد آسیب ها است و در این راستا خبرنگار باید با دوربین و قلم و بیان خود شفافیت زا باشد و حقایق را عنوان کند.

سالک با بیان اینکه آینده نظام اسلامی بلند است و نظام استکباری به خاک خواهد نشست گفت: ملت با بصیرت ما علی رغم گرانی ارتباط خوبی با انقلاب دارند، دشمن می خواهد اساس نظام را زده و ولایت به عنوان ستون خیمه نظام را تضعیف کند، دشمن می خواهد فساد مسئولین را القا کند و از نظام جمهوری اسلامی اعتمادزدایی کند و در این رابطه دشمن در پی مشروعیت زدایی از ولایت است، می خواهند مردم دست از ولایت بردارند.

وی افزود: اگر جریان های ضد انقلاب بخواهد در برابر ارزش های انقلابی بایستد چهره نیروی انتظامی انقلابی خواهد شد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در مقابل این توطئه های دشمن مثلث مردم، قرآن و عترت و رهبری ایستاده اند و ۴۰ سال طاقت آوردند و باز هم پیروزی با این مثلث است و در سراسر کشور با فراخوان های مختلف عده ای اندک که حق هم داشتند و گرانی به آن ها فشار آورده بود به میدان آمدند اما باید به نظام و انقلاب و مسئولین اعتماد کرد و فرصت بیشتری برای خدمت داد تا به لطف الهی مشکلات مرتفع شود

 

منبع : مهر

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران